KYK Yurdu

Google Street View Sokak Görünümü

2-3 Kişilik Odalar
2 Adet Öğün

540 kişi kapasiteli modern yeni nesil yurt binasında faaliyet göstermekte olan Iğdır KYK Öğrenci Yurdu, güvenilir ve konforlu bir devlet yurdudur. İki blok halinde yapılmış olan yurt, kendine ait bahçeye ve açık alanda oturma alanlarına da sahiptir.

Merkezi konumda bulunması ile öğrenciler için önemli kriterlerden hem sosyal alanlara hem de üniversiteye ulaşıma elverişli yakın bir noktada bulunmaktadır. Yurt, Iğdır Üniversitesi öğrencilerinin tercih etmelerine uygun bir yurttur.

KYK Iğdır Öğrenci Yurdu Oda Çeşitleri ve Yurt İmkanları

Yurt Oda Çeşitleri

Iğdır KYK Yurdu, yeni nesil otel konseptinde faaliyete geçirilen yurtlardan birisi olup odalar bu şekilde dizayn edilmiştir. Yurt odaları genelde 2 ve 3 kişilik olup, odalarda banyo ve tuvalette yer almaktadır. Her odada ayrıca komodin, bazalı yatak, çalışma masaları, sandalyeleri ve mini buzdolapları da bulunur.

Yurt İmkanları

Ortak alanlarda ise büyük bir yemekhane, kantin, yeterli sayıda etüt salonları, mescit, oturma alanları, hobi alanları, lobi alanları ve spor alanları bulunmaktadır. Konforun ve güvenliğin önemsenmiş olduğu yurtta ortak alanların, odaların temizlikleri periyodik olarak yapılmaktadır. Kameralı güvenlik sistemleri, parmak izi okuyucular ve güvenlik personelleri ile de giriş ve çıkışların kontrolleri aktif olarak sağlanmaktadır.

Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği olmak üzere günde iki sefer yemek çıkmaktadır. Kyk yurtları için standart olan bu yemek servisleri için öğrencilere belirli bir miktarda beslenme yardımı yapılmaktadır. KYK Iğdır Yurdu öğrencilerine bu yardım sabah kahvaltısı için 4,5 TL; akşam yemeği için ise 9,5 TL olarak günlük beslenme yardımı yapılmaktadır. Bu miktarlar 2019-2020 yılı için geçerli olup yeni eğitim döneminde değişebileceğini unutmayın.

KYK Iğdır Öğrenci Yurdu Yurt Ücretleri ve Güvence Bedeli

KYK yurt ücretleri her eğitim yılı başlamadan önce öğrencilerin en çok merak ettikleri konulardan birisi olmuştur. KYK tarafından belirlenen KYK yurt fiyatları her yıl değişiklik gösterebilmektedir.

KYK yurt fiyatları, 2019-2020 eğitim yılı için aylık yurt ücreti olarak 230-340 TL; güvence bedeli olarak ise 273-465 TL seviyelerinde gerçekleşmiştir. Bu fiyatlar nezdinde de Iğdır KYK Öğrenci Yurdu barınma ücreti ve güvence bedeli belirtilen fiyatlar arasında gerçekleşmiştir.

KYK yurt fiyatlarının yanı sıra Iğdır özel öğrenci yurtları fiyatlarını da merak ediyorsan web sitemiz üzerinden Iğdır yurtları sayfasında yer alan özel yurtlara da göz atabilir, yurtlar hakkında bilgi sahibi olabilirsin.

KYK Iğdır Öğrenci Yurdu Yurt Adresi ve İletişim Bilgisi

Iğdır’ın merkezi konumunda bulunan KYK Iğdır Yurdu, bu avantajı ile de öğrencilerin gözünde avantajlı bir Iğdır kyk yurtları konumundadır.

KYK Iğdır Yurdu iletişim ve adres bilgileri için kolaylıkla yanda yer alan iletişim alanını kullanabilirsiniz. Tek tıkla yol tarifi alabilir; anında telefonla ara butonu ile de yurt ile iletişime geçebilirsiniz. Bunların yanı sıra aşağıda da Iğdır KYK Yurdu adresi ve iletişim bilgileri belirtilmiştir.

Iğdır KYK Öğrenci Yurdu adres ve telefon numarası:

  • Adres: 14 Kasım Mah., Sultan Sok., No:4/C Merkez/IĞDIR
  • Telefon: 0(476) 226 44 96

Yurt Özellikleri

İnternet (Sınırsız)
7/24 Sıcak Su
Güvenlik Hizmeti
Asansör
Bahçe
Çamaşır Odası
Çizim Odası
Dinlenme Odası
TV Odası
Etüt Odası
Hobi Odası
Kaloriferli Isıtma
Kantin
Revir
Su Deposu
Ütü Odası
Yangın Merdiveni
Yangın Alarm Sistemi
Gaz Alarm Sistemi
Duman Detektörü
Yemekhane
Kahvaltı
Oturma Salonu
Kameralı Güvenlik Hizmeti
Teknik Hizmet
Açık Otopark
Valiz Odası
Jeneratör
Parmak İzli Giriş Çıkış
Langırt
Masa Tenisi
Basket Sahası
Futbol Sahası
Voleybol Sahası
Lobi Alanı
Isı Yalıtımı
Ses Yalıtımı
Engelli Dostu Yurt
Mescit
Kütüphane
Eğitici Kurslar
Veli Bilgilendirme Hizmeti

Oda Özellikleri

Banyo
Kitaplık
Tuvalet
Komodin
Isı Yalıtımı
Çöp Kovası
Ses Yalıtımı
Bazalı Yatak
Ayaklı Askılık
Engelli Dostu
Mini Buzdolabı
Çalışma Masası
Ortopedik Yatak
Çalışma Sandalyesi
Elbise Dolabı (Tek Kapaklı)

Benzer Yurtlar

Yorum Bırakın

YURTLARIN FİYATINI ÖĞREN