Google Street View Sokak Görünümü

4 Kişilik Odalar
2 Adet Öğün

Iğdır Merkez’de, 885 kişilik kapasiteye sahip olan Iğdır Süreyya Sülün Hanım KYK Yurdu devlet yurtlarından birisi olup öğrencilere kaliteli ve güvenilir barınma hizmeti sağlamaktadır. Yurt, konforu ve uygun fiyatları ile öğrencilerin ilk tercih ettikleri yurtlardan birisi olmuştur.

Yurt konumu itibari ile de toplu taşıma ve ulaşım ağları üzerinde bulunmakta olup yakınlığı ile Iğdır Üniversitesi öğrencilerine hitap etmektedir.

Süreyya Sülün Hanım KYK Yurdu Oda Çeşitleri ve Yurt İmkanları

Oda çeşitleri olarak yurtta genelde 4 kişilik odalar yer alır. Her odada standart olarak ranzalı yataklar, çalışma masaları, giysi dolapları, sandalyeler, komodin ve mini buzdolabı bulunur. Bildiğimiz kadarıyla odalarda banyo ve wc bulunmamaktadır. Öğrenciler katlarda yer alan ortak banyo ve wc’den faydalanmaktadırlar.

Her kyk yurdunda olduğu üzere yurtlarda hijyene ve güvenliğe önem verilmektedir. Bu nedenle odalar ve ortak alanlar düzenli olarak personeller tarafından temizlenmektedir. Ayrıca güvenlik görevlileri ve parmak izli giriş sistemi sayesinde de giriş çıkışlar kontrol altında tutulup yurdun güvenliği aktif olarak sağlanmaktadır.

Yurtta, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği olarak iki öğün yemek çıkmaktadır. Kyk yurtlarında standart olarak yemek servisleri için öğrencilere belirli bir miktarda beslenme yardımı yapılmaktadır. Süreyya Sülün Hanım KYK Öğrenci Yurdu öğrencilerine de sabah kahvaltısı için 4,5 TL, akşam yemeği için ise 9,5 TL olarak günlük bu beslenme yardımı yapılmaktadır. Bahsettiğimiz miktarların yeni eğitim döneminde değişebileceğini unutmayınız.

Süreyya Sülün Hanım KYK Yurdu Yurt Ücretleri ve Güvence Bedeli

KYK yurt fiyatları her yıl sabit bir fiyatta kalmamaktadır. 2019-2020 eğitim yılı için aylık yurt ücreti 230-340 TL; güvence bedeli ise 273-465 TL seviyelerinde gerçekleşmiştir. Geçtiğimiz yıl için Iğdır Süreyya Sülün Hanım KYK Yurdu barınma ücreti ve güvence bedeli ise belirtilen fiyatlar arasında gerçekleşmiştir.

Ayrıca kyk yurt fiyatları her yurt için aynı olmamakla birlikte özel yurt fiyatları da bu fiyatlar ile aynı değildir. Özel yurt fiyatlarına da göz atmak isterseniz web sitemizden Iğdır yurtları arasından özel yurtlara da göz atabilir, yurtlar hakkında fikir edinebilirsiniz. Resmi bilgiler içinde kyk sitesinde kyk yurt müdürlükleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

Süreyya Sülün Hanım KYK Yurdu Yurt Adresi ve İletişim Bilgisi

Merkeze yakın ve toplu taşıma güzergahında yer alan Süreyya Sülün Hanım KYK Öğrenci Yurdu üniversiteye de yakın bir konumdadır.

Iğdır Süreyya Sülün Hanım KYK Yurdu iletişim ve adres bilgileri için kolaylıkla yanda yer alan iletişim alanından tek tıkla yol tarifi alabilir; anında telefonla ara butonu ile de yurt ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca aşağıda da Süreyya Sülün KYK Yurdu adresi ve iletişim bilgileri belirtilmiştir.

Iğdır Süreyya Sülün Hanım KYK Yurdu adres ve iletişim bilgisi:

  • Adres: Konaklı Mahallesi, Dönmez Caddesi, No:15/1 Merkez/IĞDIR
  • Telefon: 444 0 472

Yurt Özellikleri

İnternet (Sınırsız)
7/24 Sıcak Su
Güvenlik Hizmeti
Asansör
Bahçe
Çamaşır Odası
Dinlenme Odası
TV Odası
Etüt Odası
Hobi Odası
Kaloriferli Isıtma
Kantin
Revir
Su Deposu
Ütü Odası
Yangın Merdiveni
Yangın Alarm Sistemi
Gaz Alarm Sistemi
Duman Detektörü
Yemekhane
Kahvaltı
Akşam Yemeği
Oturma Salonu
Kameralı Güvenlik Hizmeti
Teknik Hizmet
Açık Otopark
Valiz Odası
Jeneratör
Parmak İzli Giriş Çıkış
Lobi Alanı
Isı Yalıtımı
Ses Yalıtımı
Engelli Dostu Yurt
Mescit
Kütüphane
Eğitici Kurslar
Veli Bilgilendirme Hizmeti

Oda Özellikleri

Kitaplık
Komodin
Isı Yalıtımı
Çöp Kovası
Ses Yalıtımı
Ranzalı Yatak
Mini Buzdolabı
Çalışma Masası
Ortopedik Yatak
Çalışma Sandalyesi
Elbise Dolabı (Tek Kapaklı)

Benzer Yurtlar

Toplam 2 Yorum Yapılmış

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Sema
31.08.2021 11:58

Yurtta şuan yer varmı bu sene iğdır da üniversite kazandım

Dilan
02.10.2021 13:11

Bende Iğdır üniversitesi ni kazandım ama henüz yurt başvurusu yapmadım daha başvurular başlayana kadar misafir öğrenci olarak KYK yurtlarında kalabiliyor muyuz

Yorum Bırakın

İletişim

user

Yurt Yetkilisi

Yurt Ara

Haritadaki Yeri

YURTLARIN FİYATINI ÖĞREN