Hakkımızda

Hakkımızda

Yurtburada.net; yurtlar, apartlar ve pansiyonlar ile öğrenciler arasında şeffaf bir köprü kuran, öğrencilere detaylı bilgi vermeyi amaçlarken aynı zamanda yurtlara da reklam imkânı sağlayan, genç ve dinamik kadrosuyla hizmet veren bir web sitesidir. Kurulduğu günden bu yana yaptığı çalışmalarla asıl amacını “öğrencilerin doğru ve gerçek bilgiye ulaşması” olarak nitelendirilen kurum, Türkiye’deki sektörel bilgi açığını da kapatmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Kurumsal olarak ana hedefimiz Türkiye’nin en büyük yurt arama platformu olmakla birlikte; öğrencilerin zahmetsizce, oturduğu yerden, en güvenilir şekilde yurt seçimi yapmasına da hedef olarak belirlemiş bulunmaktayız. Bu noktada vereceğimiz hizmette %100 şeffaflık ve doğruluk ilkesini benimseyerek öğrencilerimizin en ufak bir mağduriyet yaşamadan seçim yapması adına da çalışmalar yürütmekteyiz. 

Ayırt Edici Özelliklerimiz

 1. Haritalı Yurt İnceleme Sayfası
 2. Filtreleme Bileşenleri İle Uygun Yurt Bulma
 3. Seçilen Fakülteye En Yakın Yurt Listeleme
 4. Detaylı Ulaşım Rehberi
 5. Yurt-Fakülte Arası Detaylı Harita
 6. Yurt Hakkındaki Öğrenci Yorumları
 7. 360° Sanal Tur İmkanı
 8. Yurda Özel Hazırlanan Tanıtım Videoları
 9. En Popüler Yurtlar Listesi
 10. Kullanışlı Web Sitesi Arayüzü
 11. Yurtlara Özel Web Sitesi Çalışmaları
 12. Öğrencilere Faydalı Haber Köşesi

Sosyal Medya Çalışmalarımız

Yurtburada.net web sitesi olarak sosyal medyadan da geri kalmamak bizim için önemlidir. Günümüzde çokça kullanılan instagram, facebook, twitter ve pinterest gibi mecralarda hesaplarımız bulunmakta olup, yurtlar hakkındaki detaylı bilgiler buralardan da paylaşılmaktadır. Ayrıca ülkemizde öğrenim görmekte olan potansiyel yabancı öğrencilere ulaşabilmek adına yurt dışı sosyal platformların kullanımına da özen gösterilmektedir.

Anlaşmalı yurtlar ile yapılan tanıtım videoları, drone çekimleri ve yurt içi detaylı videoları da Youtube ve Dailymotion kanallarımızdan aktif olarak yayınlanmaktadır.

YURTLARIN FİYATINI ÖĞREN