SSS

Yurt yetkilileri tarafından sorulan sorular

Üyelik henüz aktif değil yazısı yerine yurt fotoğraflarımı nasıl ekleyebilirim?

 • Hizmet politikamız gereği, tarafımıza gönderilen fotoğrafların doğruluğunu kanıtlamak nedeniyle ilk olarak yurdunuzu ziyaret etmemiz gerekmektedir. Sonrasında kendi ekibimiz tarafından çekilen yurt fotoğraflarınız çalışanlarımız tarafından web sitemizde yayınlanacaktır.

Yurduma ait sanal tur hizmeti almam için ne yapmam gerekiyor?

 • Sitemizde yer alan iletişim numaramızdan, whatsapp üzerinden veya mail aracılığıyla ekibimizle iletişime geçebilir ve size uygun tarihli sanat tur çekim tarihinizi alabilirsiniz.

Popüler yurtlar kısmında çıkmak istiyorum ne yapabilirim?

 • Popüler yurtlar kısmında yer alan yurtlar daha fazla öğrenciye ulaşmakla birlikte tercih edilme oranını artırmaktadır. Her yıl kurumumuzca popüler yurtlar için belirli bir kontenjan belirlenmektedir. Popüler yurt kontenjanının dolması durumunda ne yazık ki daha fazla yurt için popülerlik anlaşması yapma şansımızın olmadığı bir gerçektir. Ayrıca bir sonraki yılda yapılacak anlaşmalarda mevcut halde popüler yurt anlaşması olan yurtlara indirim ve öncelik tanınacaktır. Daha detaylı bilgi ve fiyat için iletişime geçebilirsiniz

Haritada yurdumun konumunda bulunan küçük resmi farklı yapabilir misiniz?

 • Haritalı yurt arama kısmında yer alan küçük resimler standart olup yalnızca popüler yurt anlaşmamız olan yurtlar için opsiyonel değişim hakkı bulunmaktadır.

Yurdumda yeni olanaklar mevcut, yurt sayfamdaki bilgileri nasıl güncellerim?

 • Yurtlara ait bilgi sayfasında yer alan hata bildir butonu yardımıyla veya bizimle direk iletişime geçerek bilgi ekleme ya da değiştirme talebinde bulunabilirsiniz.

Yurdumuzun konumu değişti, sitenizden nasıl güncelleyebilirim?

 • Yurt konum değişimlerinde bizimle iletişime geçmeniz halinde kısa sürede yeni konumunuzun güncellemesini yapabiliriz.

Yurdumuza yeni bir şube daha açtık, bu şube için ek bir üyelik daha gerçekleştirmeli miyiz?

 • Sitemizde yer alan her yurt ve ayrı ayrı her şubesi için farklı üyelikler gerçekleştirilmektedir. Ancak bu noktada mevcut üyelerimizin yeni şube eklemelerinde taraflarına indirimlerimiz ve ikramlarımız mevcuttur. Bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Yurdum hakkında sitenizde yer alan yorumlarda karalama kampanyası yapılmayacağına nasıl emin olabilirim?

 • Yurtlar hakkında yapılan tüm yorumlar çalışanlarımızın onayından geçerek yayınlanmaktadır. Olası bir karalama kampanyası durumunda gerekli incelemeler yapılır ve yorum gerçeklik taşımıyorsa silinir.

Sosyal Medya paylaşımlarınızda bizim yurdumuz da yer alacak mı?

 • Sosyal medya hesaplarımız üzerinden web sitemize eklediğimiz her yurdu tek tek paylaşmaktayız. Ancak bu noktada popüler yurt anlaşması yaptığımız yurtlar instagram, facebook ve twitter hesaplarımız üzerinden yurt dönemlerinde reklam olarak da yayınlanacaktır.

Öğrenciler tarafından sorulan sorular

Kayıt yaptırmak istediğim yurdun fotoğrafları yok, fotoğraflara nasıl ulaşabilirim?

 • Anlaşmamız bulunmayan, doğruluğunu teyit etmediğimiz yurtların fotoğraflarını ve detaylı bilgisini web sitemizde tamamen yayınlamamaktayız. Bu noktada kayıt yaptırmak istediğiniz yurdun bizimle anlaşmalı olması gerekmektedir. Dilerseniz yurt ile iletişime gerecek durumu izah edebilirsiniz.

Kayıt yaptırmak istediğim yurdun 360° sanal turu yok, nasıl ulaşabilirim?

 • Mevcut halde sanal tura sahip yurtlar ile kurumumuzun anlaşması olup, çekimler tarafımızca yapılmıştır. Eğer, bilgi aldığınız yurdun sanal turu mevcut değilse, henüz çekim yapılmamış ya da yurt ile anlaşma gerçekleştirilmemiştir. Bu konuda yurdu arayarak durumu bildirebilirsiniz.
YURTLARIN FİYATINI ÖĞREN