1-2-3 Kişilik Odalar
2 Adet Öğün

Erzurum özel yurtlar için en güvenilir bir tercih olan Erzurum Saygın Kız Öğrenci Yurdu; uzun yıllardır süregelen bir şekilde kız öğrenci yurdu hizmeti sunmaya devam ediyor. Sağladığı huzurlu ve güvenli bir yaşama alanı, temiz ve düzenli beslenme imkânı, sessiz bir çalışma ortamı ve temiz bir yaşam alanı ile öğrencilerinin beğenisini her daim kazanıyor. Şehir merkezine yakın olmasından ötürü Erzurum özel yurtlar tercihleriniz arasında mutlaka Erzurum Saygın Kız Öğrenci Yurdu’ nu da bulundurmayı düşünmelisiniz. Zira öğrenciler istedikleri yere gidebileceği toplu taşıma aracına Saygın Kız Öğrenci Yurdu’ nda kalarak kolayca ulaşabilir. Eğer siz de güvenilir ve titiz bir öğrenci yurdu arayışındaysanız Saygın Kız Öğrenci Yurdu deneyimleyin.

Yurt Olanakları

Erzurum Saygın Kız Öğrenci Yurdu, kurulduğu günden günümüze kadar daima en iyi hizmeti amaç edinmiştir. Genel yurt hizmet anlayışından uzak; kurumu bir ticari alan olarak görmeyip gerçek olarak sizlere sıcak, samimi, güvenli bir yurt ortamı sunmak istemektedir. Yurt içerisinde yer alan odalarda banyo ve tuvalet bulunmaktadır. Böylelikle oda içindeki kişiler rahatlıkla barınma ihtiyaçlarını giderebilirler. Bu avantajlarının yanında yurt içindeki odalarda 1, 2, 3 kişilik aydınlık ve ferah alanlar oluşturulmuştur. Aynı zamanda derslerinize iyi bir şekilde çalışmanız için de kişiye özel çalışma masaları ve ortak kütüphane, etüt salonları mevcuttur. Eğer sizde bu olanaklar bana yeterli ve uygun fiyat avantajlarından bende yararlanmak istiyorum diyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz. Diğer yurtların yer aldığı Erzurum öğrenci yurtları kategorimizi de ziyaret etmeyi unutmayın.

  • 1, 2 ve 3 kişilik geniş ferah odalar
  • Her odada tuvalet, banyo
  • Kişiye özel dolap. çalışma masası

Ulaşım Olanakları

Yurt olanakların avantajlarının yanında konum ve merkezi yerlere yakınlığı ile de öne çıkmaktadır. Atatürk Üniversitesi ve Erzurum Teknik Üniversitesi güzergahında yer alan otobüs ve dolmuşlara yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Yaklaşık 10 – 15 dakika sürecek yolculuk ile üniversite yerleşkelerine ulaşmanız mümkündür. Ayrıca yurt Erzurum merkeze ve öğrencilerin yoğun olduğu, tercih ettiği sosyal mekanlara da yakın bir noktada bulunmaktadır. Bu imkanlar ile Erzurum Saygın Kız Yurdu, Erzurum özel yurtlar listesinde tercih edilen yurtların başında gelmektedir.

Yurt Özellikleri

Oda Özellikleri

Benzer Yurtlar

Toplam 1 Yorum Yapılmış

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Admin 5
24.09.2015 13:36

Yurtlar hakkındaki yorumlar yeni öğrenciler için yol gösterici bir değer taşımaktadır. Eğer sizde Erzurum Saygın kız öğrenci yurdunda kaldıysanız yorumunuzu paylaşırsanız çok memnun oluruz.

Yorum Bırakın

YURTLARIN FİYATINI ÖĞREN