Google Street View Sokak Görünümü

1-2-3 Kişilik Odalar
2 Adet Öğün

Erzurum erkek öğrenci yurtları denildiğinde akla ilk gelen alternatif yurtlardan birisi de Erzurum Yazıcı Erkek Öğrenci Yurdudur. Bir öğrenci yurdundan beklenilen her şeyi tek başına karşılayan Erzurum Yazıcı Erkek Öğrenci Yurdu, uzun yıllardır pek çok öğrenciyi bünyesinde memnuniyetle ağırlamıştır. 16 yıllık tecrübesi ve yurt olarak temelden inşa edilmiş binası ile tam sizin aradığınız imkan ve özelliklere sahiptir. Erzurum’un tam merkezinde bulunması dolayısıyla içerisinde barınan pek çok öğrenci gitmek istediği her yere kolaylıkla toplu taşıma aracı bulabilmektedir. İşini severek yapan çalışanları ve deneyimli yöneticileri ile yurdumuz her daim temiz kalmaktadır. Eğer siz de şehrin göbeğinde, her türlü gelişmiş olanaklara sahip olmakla beraber uygun fiyatlı bir erkek öğrenci yurdu arıyorsanız, Erzurum Yazıcı Erkek Öğrenci Yurdu’ nu mutlaka tercihleriniz arasında bulundurun.

Yurt Olanakları

Yurt konum olarak Erzurum Yakutiye’ de bulunmaktadır. Konum avantajının olmasının yanında yurdun temelden yurt olarak dizayn edilmesi de büyük bir avantajdır. Yurt içerisinde genelde 1, 2, 3 kişilik odalar bulunmaktadır. Her odaya özel banyo, tuvalet ve 24 saat kesintisiz sıcak su imkanı sunulmaktadır. Aydınlık, geniş ve ferah dizayn edilmiş yurt odalarında kişiye özel çalışma masası ve dolaplar bulunmaktadır. Ayrıca odalarda ev tipi buzdolabı ve LCD Televizyon bulunmaktadır. Bu özelliklerinin yanında tabi ki internette çok önemlidir. Yurt içerisinde kesintisiz yüksek hızlı kablosuz internet hizmeti sunulmaktadır. Bu ayrıcalıklarının yanında yemekte çok önemlidir. Erzurum Yazıcı Erkek Öğrenci Yurdu siz değerli öğrenciler için açık büfe kahvaltı ve 4 çeşit akşam yemeği hizmetine sahiptir. Temizlik de yemek kadar önemli bir detaydır. Her hafta ortak alanların ve odaların temizliği yapılmakta ve nevresimler değiştirilmektedir. Eğer sizde Erzurum Yazıcı Erkek Öğrenci Yurdu içerisinde bulunmak; bu ayrıcalıklı avantajlardan uygun fiyatlar ile yararlanmak ve samimi, sıcak, güvenilir bir ortam aramakta iseniz hemen iletişime geçmelisiniz. Diğer Erzurum öğrenci yurtları listemize de bakmayı ihmal etmeyin.

 • 1, 2 ve 3 kişilik geniş ferah odalar
 • Her odada tuvalet, banyo
 • Odalarda buzdolabı ve LCD Televizyon
 • Açık büfe kahvaltı ve 4 çeşit akşam yemeği
 • Kameralı güvenlik sistemi
 • Çamaşır ve ütü odası
 • Sosyal alanlar ve hizmetler
 • Oturma odası
 • Kafetarya
 • Kolay ulaşım olanakları
 • Yangın sistemi ve deprem yönetmeliği

Ulaşım Olanakları

Yurt, Erzurum merkezde bulunmakta olup tüm sosyal ve ulaşım hizmetlerinden yararlanacak bir konumdadır. Otobüs ve dolmuş güzergahında bulunmakta olup ilk durakları olan Çaykara caddesine yakın bir noktadadır. Bu ayrıcalığının yanında en işlek caddeler Cumhuriyet ve Mumcu caddelerine yürüme mesafesindedir. Üniversitelere ulaşım için toplu taşıma noktalarına yakın olması ile yurt Erzurum erkek öğrenci yurtları arasında tercih edilen yurtların başında gelmektedir. Erzurum Atatürk Üniversitesi‘ ne yaklaşık 2 km ve Erzurum Teknik Üniversitesi‘ ne ise 3 km mesafede yer almaktadır.

Yurt Özellikleri

Oda Özellikleri

Benzer Yurtlar

Toplam 1 Yorum Yapılmış

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Admin 5
23.09.2015 14:15

Yurtlar hakkındaki yorumlar yeni öğrenciler için yol gösterici bir değer taşımaktadır. Eğer sizde Erzurum Yazıcı erkek öğrenci yurdunda kaldıysanız yorumunuzu paylaşırsanız çok memnun oluruz.

Yorum Bırakın

YURTLARIN FİYATINI ÖĞREN