Google Street View Sokak Görünümü

1-2 Kişilik Odalar
2 Adet Öğün

Öğrencilerin eğitim hayatlarını sorunsuz bir biçimde rahat ve güvenli bir alanda geçirebilmeleri asıl amacımızdır. Eskişehir ilinde büyük bir gereksinim haline gelen uluslararası standartlar içinde apart ihtiyaçlarını gidermek için 2011 yılı itibarı ile faaliyete geçmiş olan Eskişehir Ege Erkek Öğrenci Apart öğrencilerin bütün gereksinimlerini tam olarak titizlikle karşılamak için kuruldu. Eskişehir öğrenci apartları arasında tecrübeli temizlik kadromuz ve güvenlik personelimiz, konusunda tecrübeli yönetim kadromuz ile ailelerin öğrencilerini rahat bir şekilde emanet edecekleri bir apart haline geldi.

Öğrencilerin sorunsuz bir şekilde eğitim hayatı geçirebilmeleri için personellerimiz ve yönetim kadromuz öğrencilerin eğitim hayatlarında konforlu ve rahatları ön planda olacak biçimde her daim yanlarında bir destek olarak varlıklarını devam ettirmiştir. Sunulan hizmetler ve bulunduğu bölgede en başarılı öğrenim ve yaşam deneyimini sunmak ilk amacımızı ve ana misyonumuzu oluşturmaktadır.

Eskişehir öğrenci apartlarına istinaden apartımız gelecekte başarılı olacak olan gençlerin yetiştirilmesini üstleniyor olmanın ve bu önemli görevin bilincindedir. Bu açıdan apartımız her daim gelişime açık olacaktır.

Apartımız 5580 Sayılı Özel Öğretim Kurumları Kanunu yeni Özel Öğrenci Barınma Hizmetleri yönetmeliğine göre Milli Eğitim Bakanlığına bağlanan ve Eskişehir öğrenci apartları içinde bulunan ilk ve tek apart olmuştur.  

Yurt Olanakları

Eskişehir Ege Erkek Öğrenci Apart özelliklerini kısaca şu şekilde gösterebiliriz. Bunlar:

  • 1+0 ve 1+1 Suit daireler
  • Her dairede bulunan banyo ve tuvalet imkanı
  • Her dairede bulunan donanımlı mutfak imkanı
  • 24 saat özel güvenlik ve kamera sistemi
  • Yeşil alan (400 m2)
  • 24 saat sıcak su hizmeti
  • Sınırsız internet
  • Çamaşır ve ütü servisi hizmeti
  • Kat ve Daire Temizliği

Eskişehir Ege Erkek Öğrenci Apart‘ ta odalar içerisinde yatak, çalışma masası, sandalye, giysi dolabı ve buzdolabı bulunmaktadır. Her odamızda donanımlı bir mutfak bulunmakta olup ayrıca her odada tuvalet ve banyo bulunmaktadır. Odalarımızın iç tasarımı siz öğrencilerimiz için rahat edebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Apartımızın dışında bulunan 400 m2 yeşil alan ve oturma yerleriyle birlikte öğrencilerin rahat ve güvenli bir şekilde kaldıkları bir apart olmuştur. Apartımız ısı yalıtmalı olup ısınma sistemi apart ücreti dahilindedir. Temizlik ise yıl boyunca ücrete dahil bir şekilde temizlik personellerimiz sayesinde yapılmaktadır.

Apartımızın dışında bulunan güvenlik kamera sistemi ile apartımız 7 gün 24 saat izlenmektedir. Her odada ve ortak alanlarda bulunan sınırsız internet hizmetimiz de mevcuttur. Öğrencilerimizin talebi ve ihtiyaçları üzerine doğrultusunda anlaştığımız ütü ve çamaşır servisimizde bulunmaktadır. Öğrencilerimiz ütü ve çamaşır hizmetinden indirimli bir şekilde yararlanabileceklerdir.

Ulaşım Olanakları

Eskişehir Ege Erkek Öğrenci Apart, Osmangazi Üniversite kampüsüne 5 dakika yürüme mesafesinde olup kampüse en yakın erkek öğrenci apartı olmaktadır. Apartımız kampüse çok yakın olduğundan kampüs içerisinde ücretsiz bir şekilde sağlanan ring servisinden de siz değerli öğrencilerimiz rahat bir şekilde yararlanabileceksiniz. Öğrencilerimiz üniversite içerisinde bulunan tüm imkanlardan rahat bir şekilde yararlanabileceklerdir.

Sizde öğrencilerimiz için sunduğumuz bu imkanlardan yararlanabilmek için bizimle iletişime geçebilir ve hem öğrencilerimizin hem ailelerinin mutluluğu için sağlanılan imkanlardan erken kayıt döneminde yararlanabilirsiniz. Eskişehir öğrenci apartları arasında en zirvede olmaktan ve gerek öğrencilerin gerekse ailelerimizin yanlarında bulunmaktan Eskişehir Ege Erkek Öğrenci Apart olarak büyük bir mutluluk duyarız.

Yurt Özellikleri

Oda Özellikleri

Benzer Yurtlar

Toplam 2 Yorum Yapılmış

5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
Admin 5
20.09.2015 13:58

Apartlar hakkındaki yorumlar yeni öğrenciler için yol gösterici bir değer taşımaktadır. Eğer sizde Eskişehir Ege erkek öğrenci apartında kaldıysanız yorumunuzu paylaşırsanız çok memnun oluruz.

Kayhan Ba 5
30.09.2019 18:51

Eskişehir Ege erkek öğrenci apart odalarında size sunulan imkanlar, internet hizmeti, mutfak ortamı ve sürekli sıcak su imkanının olması tercih aşamasında kişi için oldukça önem arz ediyor. Ayrıca iyi bir muhitte bulunmakta olduğun uda söylemek gerek.

Yorum Bırakın

YURTLARIN FİYATINI ÖĞREN