Google Street View Sokak Görünümü

1-2 Kişilik Odalar
2 Adet Öğün

Üniversite hayatı ile beraber konaklama imkanı da önemli bir gereksinim haline gelmiştir. Kıymetli öğrencilerimiz ile birlikte onların ailelerinin de rahat ve güvenilir bir şekilde emanet edebilecekleri bir konaklama imkanı sunuyoruz. Eskişehir Güven Erkek Öğrenci Apart, Eskişehir’ de 2005 yılında kurulmuş olup sunduğu imkanlar sayesinde öğrencilerimiz için güzel ve tercih edilen bir apart olmuştur. Eskişehir öğrenci apartları denildiğinde akla ilk gelen apart olarak odaların, yeni döneme uygun biçimde tasarımı yapılmış olup; internet imkanı, kat hizmetleri, güvenlik ve çamaşırhaneler gibi detaylara da önem göstermektedir. Konaklama imkanını çok üst seviyeye taşıyıp rahat bir alan oluşturmuş durumdayız.

Uygun fiyat çerçevesi dahilinde her bütçe için rahatlık sağlayan bir apart olarak sizlerin karşısına çıkıyoruz. Temiz olmak ve güvenilirlik apartımız için çok önemli detaylar arasında bulunuyor. Pek çok apartın hala çözememiş olduğu bu sıkıntılar, yaşanılan bu önemli detaylar için daha çok çaba sarf ediyor ve hedeflerimiz doğrultusunda en gözde apart olarak kalmayı umuyoruz. Eskişehir Güven Erkek Öğrenci Apart diğer apartlara istinaden daha çok öğrencilerimizle aile sıcaklığı barındıran bir apart tasarladık ve sizlerin hizmetine sunduk.

Apart Olanakları

Eskişehir Güven Erkek Öğrenci Apart içinde 1 veya 2 kişilik odalarımız bulunmaktadır. Odalarımızda yatak, çalışma masası ve sandalye, giysi dolabı bulunmakta olup öğrencilerimizin rahat edebilecekleri bir alan olarak tasarlanmıştır.

  • Ulaşım Kolaylığı
  • Güvenli Bina
  • Güvenlik
  • Sınırsız İnternet
  • Çamaşır ve Ütü
  • Temizlik
  • Odalar

Apartımızda çamaşır ve ütü odası da bulunmakta olup kıyafetlerinizi ve diğer eşyalarınızı ücretsiz olarak yıkayabilirsiniz. Odaların ve ortak kullanım alanlarının temizliğine de son derece önem gösteren temizlik personellerimiz bulunuyor. Özellikle temizlik konusunda apartımız çok titiz davranıyor ve siz değerli öğrencilerimiz için güzel bir ortam oluşturuyor. Öğrencilerimiz için olmazsa olmaz bir diğer ihtiyaç ise tabi ki internettir. Eskişehir Güven Erkek Öğrenci Apartının bütün katlarında, pek çok Eskişehir öğrenci apartlarından farklı, birbirlerinden bağımsız güvenli fiber internet bağlantısı ve Kablosuz İnternet Ağı (WIFI) ile öğrencilerimiz ücretsiz olarak faydalanabilmektedir. Bunun yanı sıra, apartımızın bütün odalarında ve sosyal alanlarında da kablosuz internet ağı (WIFI) bulunmaktadır ve öğrenciler her yerden ücretsiz şekilde internete güvenli ve hızlı bir biçimde ulaşabilmektedir.

Deprem yönetmeliğine uygun bir biçimde tasarlanmış olan Eskişehir Güven Erkek Öğrenci Apart binamız yeni ve yalıtımlı bir binadır. Apartımızda merkezi ısıtma sistemi ve her zaman ulaşabileceğiniz sıcak su mevcuttur.

Apartımız da güvenlik de son derece önemli bir unsurdur. Siz değerli öğrencilerimizi güvende tutmak için apartımızın giriş kısmında, çıkış kısmında ve çevresinde kameralı güvenlik sistemimiz mevcuttur. Ayrıca tecrübeli güvenlik kadromuzla beraber her daim yurdun güvenliği sağlanmaktadır.

Ulaşım Olanakları

Ulaşım bakımından ise bir çok öğrencimizin gözdesi durumunda olan apartımız merkezi bir konumda yer almaktadır. Anadolu Üniversitesine 500 m lik bir yürüyüş mesafesinde bulunmakta olup Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ve Meslek Yüksek Okullarına ise tek araç ile ulaşım sağlanabilecek konumda bulunmaktadır.

Eskişehir Güven Erkek Öğrenci Apart, anlayışlı yönetim kadrosu ve deneyimli personelleri ile kıymetli öğrencilerimize en iyi şekilde hizmet vermektedir. Öğrencilerin başarısı ve onların hedeflerine yönelik güzel imkanlar sunan apartımız herkes tarafından bilinen ve tercih edilen bir apart olmuştur. Eskişehir öğrenci apartlarına istinaden hem öğrencilerimizin hem de ailelerinin güvenini kazanıp bu çerçevede ilerlemiş olmaktan dolayı Eskişehir Güven Erkek Öğrenci Apart olarak gurur duyuyoruz.

Yurt Özellikleri

Oda Özellikleri

Benzer Yurtlar

Toplam 1 Yorum Yapılmış

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Admin 5
20.09.2015 15:20

Apartlar hakkındaki yorumlar yeni öğrenciler için yol gösterici bir değer taşımaktadır. Eğer sizde Eskişehir Güven erkek öğrenci apartında kaldıysanız yorumunuzu paylaşırsanız çok memnun oluruz.

Yorum Bırakın

YURTLARIN FİYATINI ÖĞREN