Google Street View Sokak Görünümü

1 Kişilik Odalar

Eskişehir’de sosyal ve akademik hayatın merkezinde yaşamak ister misiniz? O halde sizler için en uygun seçimlerden birisi Eskişehir Önçağ Kampüs apart olacaktır. Geniş ve şık tasarıma sahip odalarda tek kişi konaklama imkanınız bulunurken ortak alanları yalnızca 1 kişiyle paylaşırsınız. Her dairede yalnızca iki adet oda bulunur ve bu iki odanın kullanımına sunulan ortak alanlar mevcuttur. Odaların içerisine keyifli vakit geçirebilmeniz adına plazma televizyonlar da yerleştirilmiştir.

2015 yılında yapılan ve yeni deprem yönetmeliğine uygun inşaa edilen binamız gürültüden uzak bir noktada olup öğrencilerimizin rahatsız edilmesini engelleyecek bir konumdadır. Bu sayede sınav haftalarında ya da yorucu akşamlarda odanıza çekildiğinizde sessizliği hissedebilirsiniz.

Eskişehir Önçağ Kampüs apart, içerisinde öğrenciler için tüm imkanları barındırmaktadır. Bu nedenle aparta konaklamak için gittiğinizde herhangi bir eksiğinizin olmadığını fark edeceksiniz. Bina içerisinde mutfaktan beyaz eşya malzemelerine kadar her şey sizin için düşünülmüş ve tasarlanmıştır. Eskişehir öğrenci apartları arasında hizmet veren, güvenebileceğiniz, üniversiteye yakın ve sosyal hayattan kopmayan bir apart olarak Önçağ Kapüs Apart her yıl oldukça fazla kişinin gözdesi halindedir. Eskişehir’i tercih eden öğrenciler, bu apartta kalarak temel gereksinimlerini uygun fiyatlarla karşılayabilirler.

Bununla birlikte konum olarak çok farklı olmasa da oda seçenekleri ve fiyat açısından çeşitlilik sağlayan diğer Önçağ apartları; Önçağ Plaza apart, Önçağ apart 3, Önçağ Park apart ve Önçağ apart arasında da seçim yapabilirsiniz. Bu apartlar arasından incelemek istediğinizin isminin üzerine tıklamanız yeterli.

Apart Olanakları

Genel olarak apartlar ve yurtlar tarafından öğrencilere bazı standart olanaklar sunulmaktadır. Özellikle 24 saat sıcak su ve sınırsız internet günümüzde birçok özel yurt ve apartta sunulan özellikler arasındadır. Ancak bu noktada yapacak olduğunuz apart seçimi için farklı imkanların da size sunulmasını istemeniz en doğal hakkınızdır.

Farklı bir örnek verecek olursak bazı kurumlarda giriş çıkış saati uygulaması mevcutken, Eskişehir Önçağ Kampüs Apart ve bunun gibi bazı kurumlar da bu uygulama mevcut değildir. Öğrencilerin dilediği zaman kendi anahtarlarıyla apart dairelerine girer ve çıkarlar.

Bütün bunlar beraberinde apart tarafından size sunulacak olan imkanlar aşağıda listelenmiştir.

 • Tek kişilik odalar olmak üzere 2 odası bulunan daireler
 • 7/24 sınırsız ve kesintisiz internet
 • Her daire içerisinde çamaşır makinesi, banyo, mutfak, buzdolabı ve televizyon
 • 24 saat sıcak su imkanı
 • Giriş çıkış saati uygulaması yoktur
 • 24 saat aktif güvenlik görevlisi

Çevre

Apartlar ya da öğrencilere konaklama hizmeti veren diğer kurumlar genel olarak üniversitelere yakın yerlerde kurulmaktadırlar. Bunun yanında bazı kurumlar ise üniversitelere öğrenci servisi sağlamayı tercih ederek binalarını daha merkezi konumlarda inşa ederler.

Bu açıdan incelediğimiz zaman Eskişehir Önçağ Kampüs Apart merkezi bir konum yerine daha sakin ve üniversiteye yakın bir çevreyi tercih etmiştir. Özellikle Anadolu Üniversitesinin hemen yanında bulunan apart ile üniversite arasında 10 dakika yürüyüşle ulaşım sağlayabilirsiniz.

Eskişehir erkek öğrenci apartları arasında toplamda 5 farklı şubesi ile farklı konumlarda hizmet veren Önçağ’ın Kampüs Apart şubesi çevresinde bulunan mekanlar hakkında bilgi aşağıda yer almaktadır.

 • Şok Market – 170 m – 2 dakika
 • Bim – 800 m – 10 dakika
 • A101 – 850 m – 11 dakika
 • Ziraat Bankası ATM – 450 m – 5 dakika
 • Tren Garı – 4 km – 9 dakika (Özel Araçla)
 • Otogar – 6 km – 8 dakika (Özel Araçla)

Yurt Özellikleri

Oda Özellikleri

Benzer Yurtlar

Toplam 1 Yorum Yapılmış

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Edanur Sövütçü
09.06.2020 20:25

Telefon ve internetin bazı noktalarda çekmemesi haricinde harika bir apart olduğunu düşünüyorum. Odaları geniş ve ev gibi rahat.

Yorum Bırakın

YURTLARIN FİYATINI ÖĞREN