Google Street View Sokak Görünümü

2-3-4 Kişilik Odalar
2 Adet Öğün

Kayseri, üniversiteye gidecek olan öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilen illerden bir tanesidir. Şehirde bulunan kaliteli üniversiteler öğrencilerin ilgisini çekiyor. Kayseri Anadolu Erkek Öğrenci Yurdu tarafından şehirde bulunan öğrencilere konaklama hizmeti veriliyor. Kayseri`de bulunan bu yurt, şehirde uzun bir süredir faaliyet gösteriyor. Kayseri erkek öğrenci yurtları arasında yer alan kurum hem hizmetleri hem de kalitesi ile ön plana çıkmayı başarıyor. Yurt tarafından erkek öğrencilere pek çok olanak sunuluyor. Bu olanaklar doğrultusunda da öğrencilerin eğitim süreci boyunca konforlu bir şekilde konaklaması sağlanıyor. Erkek öğrenciler için ideal yerlerden bir tanesi olan bu kurumda birçok farklı imkân bulunur. Aynı zamanda konum bakımından da son derece iyi bir yerde bulunan kurum, kolay ulaşım seçenekleri sunması ile yurtlar arasında ön plana çıkar. Yurt hem hizmetleri hem de ulaşım bakımından sağladığı kolaylıklar sayesinde Kayseri ilinde bulunan en iyi kurumlar arasında yer alıyor.

Yurt Olanakları

Kayseri öğrenci yurtları arasında bulunan Kayseri Anadolu Erkek Öğrenci Yurdu, şehirdeki üniversiteleri kazanan öğrenciler için ideal kurumlardan biri olarak ön plana çıkıyor. Yurt tarafından öğrencilere sunulan imkânlar kapsamında hem konforlu bir şekilde konaklanabilir hem de iyi bir öğrencilik hayatı geçirilebilir. Yurdun imkânları kapsamında bir erkek öğrencinin çoğu ihtiyacı sorunsuz bir şekilde karşılanıyor. Yurt olanaklarından bazıları şu şekilde sıralanabilir:

 • 7/24 kullanılabilir sıcak su
 • Limitsiz fiber internet bağlantısı
 • Önemli noktalara yürüme mesafesi
 • Her odada rahat ve ergonomik yataklar
 • Büyün öğrencilere çalışma masası
 • Kişiye özel gardıroplar
 • Etkinlik alanları
 • Yemek salonu
 • Periyodik olarak temizlikler

Ulaşım Olanakları

Kayseri erkek öğrenci yurtları kategorisinde yer alan Kocasinan Anadolu Erkek Öğrenci Yurdu, konum olarak çok iyi bir yerde bulunuyor. Bu sayede de öğrenciler için fazlasıyla ideal bir konaklama alanı haline geliyor. Yurt pek çok  eğitim kurumuna yakın mesafede yer alır. Aynı zamanda öğrencilerin ihtiyaç duyabileceği market, spor salonu ve benzeri yerlere de çok yakın mesafede bulunuyor. Bu sayede yurt, ulaşım olanakları bakımından fazlasıyla avantajlıdır.

Erciyes Üniversitesi

Erciyes Üniversitesi ile yurt arasında araç ile yaklaşık 10 dakikalık bir mesafe vardır. Aynı zamanda yürüyerek de üniversitenin fakültelerine ulaşım sağlamak mümkün oluyor.

Kayseri Üniversitesi

Kayseri Kocasinan Anadolu Erkek Öğrenci Yurdu ile Kayseri Üniversitesi arasında yaklaşık 10-12 dakikalık bir mesafe bulunuyor. Toplu taşıma duraklarına yakın olan yurttan çıkarak araç ile bu süre içinde üniversiteye kolay bir şekilde ulaşmak mümkündür.

Abdullah Gül Üniversitesi

Üniversite yurda çok yakın bir mesafede yer almaz ancak toplu taşıma duraklarına yakındır. Bu sayede toplu taşıma aracı ile 30 – 35 dakika içinde kampüse ulaşım sağlanabilir.

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi

Mesafe bakımından uzak bir konumda yer alan üniversiteye ulaşmak için toplu taşıma tercih edilebilir. Kişisel araç ile yarım saat süren mesafe toplu taşıma ile yaklaşık 45 dakika sürecektir.

Çevre Olanakları

 • Yebs Cafe – 50 metre – 1 dakikadan az yürüyüş
 • Basketbol sahası – 175 metre – 2 dakika yürüyüş
 • Özsoy Market – 200 metre – yaklaşık 3 dakika yürüyüş
 • Tut AVM – 473 metre – 7 dakika yürüyüş

Yurt Özellikleri

Oda Özellikleri

Benzer Yurtlar

Toplam 1 Yorum Yapılmış

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Admin 5
05.10.2019 14:25

Yurtlar hakkındaki yorumlar yeni öğrenciler için yol gösterici bir değer taşımaktadır. Eğer sizde Kayseri erkek öğrenci yurtları arasında yer alan Kayseri Anadolu Erkek Öğrenci Yurdu hakkında bilgi sahibiyseniz veya daha önce kaldıysanız yorumunuzu bizlerle paylaşırsanız çok memnun oluruz.

Yorum Bırakın

YURTLARIN FİYATINI ÖĞREN