Google Street View Sokak Görünümü

1-3-4-5 Kişilik Odalar
2 Adet Öğün

Lükse düşkün, kaliteli hizmet sunan bir yurt arayışı içine girdiyseniz sizin için muhteşem bir çözümümüz var. Konya Berrak erkek öğrenci yurdu ile tanışın. Necmettin Erbakan Üniversitesi Köyceğiz kampüsüne yürüyerek 15 dakikada ulaşabilmenizin yanında, dilerseniz otobüs kullanarak 4-5 dakikada da ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek kalite standartlarına uygun olarak dizayn edilmiş olan ve uzun süredir hizmet veren yurdumuz çocuğunuz için sıcak, güvenli bir yuvadır. Onun eğitim hayatına katkı sağlayacak çözümlerimizle, her daim bir adım önde olmasını sağlıyoruz.

Rahat bir uyku çekmesi için bel destekli anti bakteriyel yataklarımız, oda seçeneklerimiz ve daha birçok kaliteli hizmetimiz bulunuyor. Konya erkek öğrenci yurtları arasında öne çıktığımız ve farkımızı ortaya koyduğumuz hizmetlerimiz aşağıda yer alan yurt olanakları kısmında sizin için sıralanmıştır

Çocuğunuzun rahat edeceği odayı seçmek ve birlikte kalacağı oda arkadaşı konusunda içinizi rahat ettirmek için uzmanlarımıza danışabilir ve gerekli tüm detaylı bilgiyi edinebilirsiniz. Her yıl kayıt dönemi öncesinde sunmuş olduğumuz erken kayıt avantajlarımız, sizler için uygun konaklama hizmetleri için iletişime geçerken erken davranmaya özen göstermeniz sizin açınızdan daha avantajlı olacaktır. Konya Berrak erkek öğrenci yurdu tarafından size sunacağımız hesaplı fiyatlar, kaliteli hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bizi arayabilirsiniz. Öğrencilerin geleceği ülkemizin geleceğidir, bunun için şimdiden en doğru adımı atmaya özen gösterin.

Yurt Olanakları

Konya’da öğrenim hayatına devam eden öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarına çözüm bulmak amacıyla yürüdüğümüz bu yolda, birçok olanağımız mevcuttur. Yurdumuzun Konya erkek öğrenci yurtları arasında memnuniyet açısından üst sıralarda olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bununla birlikte Konya Berrak erkek öğrenci yurdu olarak sunduğumuz yurt olanaklarımız aşağıdaki gibi sıralanabilir.

  • Arzu ettiğiniz kişi sayısında (1 3 4 veya 5) odalarımız mevcuttur.
  • Ortak alan temizliği her gün, oda temizlikleri haftalık olarak gerçekleştirilmektedir.
  • Sağladığımız internet hizmeti sınırsız olup yüksek hızlıdır.
  • Sessiz ve rahat çalışma salonlarımız her an hizmetinizdedir.
  • Ulaşım kolaylığı beraberinde Necmettin Erbakan Üniversitesi Köyceğiz ve Tıp Fakültesi Yerleşkelerine rahatlıkla varabilirsiniz.
  • Çeşitli sabah kahvaltılarımız beraberinde güne doyurucu bir öğünle başlayabilirsiniz.

Çevre

Yurdumuz hem sakin hem de öğrencilerin kolay ulaşım sağlanabileceği bir çevrede kurulmuş olup Konya’nın en nezih ilçelerinden Meram ilçesinde bulunmaktadır. Konya Berrak erkek öğrenci yurdu olarak önceliğimiz öğrencilerimize rahat ve konforlu bir ortam sunmaktır. Sunduğumuz olanaklar ve ortam beraberinde öğrenciler rahatça ders çalışabilir.

  • Nokta Gross Market – 500 m – 7 dakika
  • Tren Garı – 6 km – 11 dakika (Özel Araçla)
  • Otogar – 14 km – 18 dakika (Özel Araçla)
  • Havalimanı – 22 km – 22 dakika (Özel Araçla)

Yurt Özellikleri

Oda Özellikleri

Benzer Yurtlar

Yorum Bırakın

YURTLARIN FİYATINI ÖĞREN