Google Street View Sokak Görünümü

1-2-3-4-5 Kişilik Odalar
2 Adet Öğün

Erzurum kız öğrenci yurtları ihtiyacında olanlar için en doğru tercihlerden biri olan Erzurum Dilek Kız Öğrenci Yurdu uzun zamandır vermiş olduğu kız öğrenci yurdu hizmeti ile adından sıkça söz ettiriyor. Bir kız yurdundan beklenecek her şeyi tek başına karşılayan Erzurum Dilek Kız Öğrenci Yurdu ile güvenli, temiz ve sakin bir yurt deneyimi yaşayabilirsiniz. Öğrencilerine sunmuş olduğu kesintisiz güvenlik, huzur, düzenli yemek saatleri, temizlik ve sessiz bir ders çalışma ortamı ile pek çok öğrenci Erzurum Dilek Kız Öğrenci Yurdu tercih ettiği için oldukça memnundur. Siz de hem uygun fiyatlı hem de güvenilir Erzurum kız öğrenci yurtları arayışındaysanız Erzurum Dilek Kız Öğrenci Yurdu size uygun bir yurttur.

Yurt Olanakları

Yurt, Erzurum’ un nezih semtlerinden biri olan Palandöken Yıldızkent’ te bulunmaktadır. Erzurum Dilek Kız Öğrenci Yurdu, kuruluş yılı 2012′ den beri çağdaş ve modern anlayış ile yönetilmiştir. Bu yönetim şeklini deneyimli yöneticileri ve güleryüzlü personelleri ile pekiştiren yurt; sağladığı imkanlar ile Erzurum öğrenci yurtları kategorisinde daima zirveye oynamaktadır. Her geçen gün kendisini daha da geliştiren yurt Erzurum’ da tanınan ve tercih edilen yurtların başında gelmektedir. Konum avantajının yanı sıra oda özellikleri ile de dikkat çekmektedir.

Oda Özellikleri Nasıl ?

Genel olarak yurtta odalar 1, 2, 3, 4 ve 5 kişilik lüks odalardan oluşmaktadır. Her odada TV, buzdolabı, banyo ve tuvalet standart olarak bulunmaktadır. Bunların yanında odalarda kişiye özel çalışma masası, sandalyesi ve kilitli dolap bulunmaktadır. Ortopedik yatak ve baza sistemi odalarda kullanılmıştır.

24 saat boyunca yurt ve çevresi güvenlik kameraları ile izlenmekte ve özel personeller ile denetlenmektedir. Öğrenciler için ayrıca oluşturulmuş çalışma salonları ve etüt salonları bulunmaktadır. Açık büfe ve 4 çeşit akşam yemeğinin sunulduğu Dilek Kız Yurdu, Erzurum’ da bir ilk ve tek olarak ücretsiz servis imkanı sağlamıştır. Öğrenciler saat başı yurttan kalkan servis ile üniversitelerine kolayca ulaşabilmekte ve yurda bu servis ile tekrardan geri dönebilmektedirler. Ayrıca bina deprem yönetmeliğine uygun ve ısı yalıtımı tamamlanmış nadir yurtlardan biridir. Isınma sistemi olarak merkezi sistem kullanılmıştır. Bu avantaj ile kışın yurt içinde soğuktan etkilenmemeniz sağlanmıştır. Bu genel özelliklerin yanında yurt içinde her yerden çeken yüksek hızlı internet ve fitness odası bulunmaktadır. Eğer sizde Erzurum’ da öğrenci yurdu aramaktaysanız ve Dilek Yurdu tam benlik bir yurt diyorsanız hemen iletişime geçin; en uygun fiyatlardan cazip ödeme fırsatları ile yararlanın.

 • 1, 2, 3, 4, 5 kişilik lüks odalar
 • Kesintisiz 24 saat sıcak su
 • 24 saat kesintisiz yüksek hızlı internet (Wifi)
 • Isı yalıtımlı bina ve merkezi sistem kalorifer sistemi
 • Her odada banyo ve tuvalet
 • Her odada TV ve Buzdolabı
 • Açık büfe kahvaltı ve 4 çeşit akşam yemeği
 • Ücretsiz her saat başı okul servisi
 • 24 saat bayan güvenlik ve kapalı devre kamera sistemi
 • Fitness Salonu / Spor Salonu
 • Ücretsiz saat başı servis imkanı
 • Sosyal aktiviteler ve yurt içi etkinlikler
 • Üniversiteye kolay ulaşım 
 • Çamaşır ve ütü odası

Çevre Olanakları

Palandöken Yıldızkent’ te bulunan yurt toplu taşıma güzergahlarına 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Ayrıca mesafe olarak Erzurum Teknik Üniversitesi’ ne 7,5 km uzaklıkta bulunmakta olup özel araç ile bu mesafe yaklaşık olarak 13 dakika sürmektedir. Toplu taşıma ile de bu mesafe ortalama 25 dakika civarında olmaktadır. Diğer bir önemli üniversite olan Atatürk Üniversitesi ise yurda yaklaşık 2 km uzaklıkta yer almaktadır. Araç ile bu mesafe yaklaşık 4 dakika sürmektedir. Bu mesafeyi toplu taşıma ile 10 dakikada; yürüme ile de 20 dakikada almanız mümkündür. Ayrıca yurt sosyal alanlara da yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Yurt Özellikleri

Oda Özellikleri

Benzer Yurtlar

Toplam 1 Yorum Yapılmış

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Admin 5
05.10.2015 17:47

Yurtlar hakkındaki yorumlar yeni öğrenciler için yol gösterici bir değer taşımaktadır. Eğer sizde Erzurum Dilek kız öğrenci yurdu hakkında bilgi sahibiyseniz yorumunuzu bizlerle paylaşırsanız çok memnun oluruz.

Yorum Bırakın

İletişim

user

Salih DOĞAN

Yurt Yetkilisi

Yurt Ara

Haritadaki Yeri

YURTLARIN FİYATINI ÖĞREN