Google Street View Sokak Görünümü

1-2-3 Kişilik Odalar
2 Adet Öğün

Erzurum kız öğrenci yurtları arasında faaliyet gösteren Erzurum Yuvam Kız Öğrenci Yurdu; uzun yıllardır sektöründe adından sıklıkla olumlu bir şekilde bahsettiren bir kız öğrenci yurdudur. Sağladığı kesintisiz ve daimî imkânlar ile öğrencilerini memnun ettiğinden ötürü uzun yıllardır pek çok öğrencinin evi gibi hissettiği bir kız yurdu olma özelliğini taşıyan Yuvam Kız Yurdu, Erzurum öğrenci yurtları arayışında olanların mutlaka bakması ve görmesi gereken kız yurtlarından biridir. Sağlamış olduğu gelişmiş imkânlar; temiz bir yurt ortamı, her gün düzenli yemek saati, etüt odaları gibi örneklendirilebilir. Bu imkânlar ile öğrenci memnuniyeti sürekli yüksek tutmakta ve böylelikle her yıl en çok öğrenci ağırlayan Erzurum kız yurtlarından biri olmaktadır.

Yurt Olanakları

Eğitimde yüksek standartları önemseyen Erzurum Yuvam Kız Öğrenci Yurdu, bu kapsamda yaptığı çalışmalar ve sağladığı imkanlar ile göz doldurmaktadır. Deneyimli personelleri ve profesyonel yönetim kadrosu ile öğrencilerin en iyi şekilde eğitim hayatlarını geçirmeleri hedeflenmiştir. Ayrıca sağlanan yüksek kaliteli imkanların yanında en uygun fiyat politikası ve uygun ödeme koşulları izlenmektedir. Yurt olanakları ile de diğer yurtlardan avantajlı bir konumdadır. Yurtta kesintisiz sıcak su, iki öğün yemek hizmeti, kişiye özel dolaplar ve çalışma masaları bulunmaktadır. Ayrıca her odada yüksek hızlı internet, banyo ve televizyon vardır. Odalarda ortapedik yatak, başlık ve baza tercih edilmiştir. Bu imkanların yanında yurt hem personel hem de güvenlik kameraları vasıtası ile 7/24 koruma altındadır. Tüm bu detaylar öğrencilerin eğitim hayatlarında rahat etmesi ve evlerindeki aile sıcaklığı, samimiyetini hissetmesi için yapılmıştır. Sizde bu ayrıcalıklara uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sahip olmak istiyorsanız hemen Erzurum kız öğrenci yurtları arasında yer alan Erzurum Yuvam Kız Öğrenci Yurdu ile irtibata geçin.

  • 24 Saat sıcak su
  • Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği
  • Çamaşırhane
  • Kantin
  • Çelik kapı sistem
  • Yangın söndürme sistemi
  • Asansör
  • Revir
  • Güvenlik görevlisi ve güvenlik kamerası
  • Odalarda buzdolabı, TV ve İnternet

Ulaşım Olanakları

Yurt merkezi konumda olmasının avantajını üniversite yerleşkelerine ulaşım mesafesi ile hissettirmektedir. Erzurum Teknik Üniversitesi’ ne yurt yaklaşık olarak 4 km mesafede bulunmaktadır. Yurt toplu taşıma güzergahı üzerinde bulunduğundan ulaşımda bir sıkıntı çekmeyeceksiniz. Ortalama 20 dakika içerisinde otobüs ile üniversitede olabilirsiniz. Ayrıca Atatürk Üniversitesi ise yurda yaklaşık 2-2,5 km mesafede bulunmaktadır. Yürüme ile ortalama 30 dakika da yerleşkede olabilirsiniz. Diğer bir seçenek olarak da otobüs ve dolmuş kullanımını da yapabilirsiniz.

Yurt Özellikleri

Oda Özellikleri

Benzer Yurtlar

Toplam 1 Yorum Yapılmış

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Admin 5
25.09.2015 10:02

Yurtlar hakkındaki yorumlar yeni öğrenciler için yol gösterici bir değer taşımaktadır. Eğer sizde Erzurum Yuvam kız öğrenci yurdunda kaldıysanız yorumunuzu paylaşırsanız çok memnun oluruz.

Yorum Bırakın

YURTLARIN FİYATINI ÖĞREN