Google Street View Sokak Görünümü

2-3-4 Kişilik Odalar
2 Adet Öğün

Nevşehir Avansos’ta üniversite öğrencilerine hizmet veren yurtlardan birisi olan Nevşehir Avanos KYK Öğrenci Yurdu, toplamda 569 kişi kapasitesi ile faaliyet göstermektedir. Yurt, iki blok halinde farklı adreslerde hem kız hem de erkek öğrencilere hizmet vermektedir.

Yurt konumu ile de merkezi ve ulaşım güzergahları üzerinde yer almaktadır. Nevşehir Hacı Bektaşi Veli Avanos MYO öğrencilerine hitap eden bir kyk yurdudur.

Avanos KYK Öğrenci Yurdu Oda Çeşitleri ve Yurt İmkanları

A ve B blok olarak iki ayrı adreste kız ve erkek öğrencilere hizmet veren Avanos KYK Yurdu yurt imkanları ve uygun fiyatları ile birçok öğrencinin ilk seçenekleri arasında yer alır. Oda seçenekleri olarak 2, 3 ve 4 kişilik odalar bulunur. Bazı odalarda ranza sistemi; bazı odalarda bazalı sistem yer alır. Birçok odada banyo ve wc oda içerisinde bulunur. Her odada standart olarak çalışma masaları, sandalyeleri, komodin ve mini buzdolabı bulunmaktadır.

Yurtta tüm öğrencilerin kullanımında olan yemekhane, çalışma odaları, mescit, hobi alanları, dinlenme alanları, ortak lavabolar ve spor alanı bulunur. Ortak alanların ve odaların temizlikleri görevli personeller tarafından haftada belirli günlerde yapılmaktadır. Görevli güvenlik personelleri, kameralar ve parmak izli giriş çıkış sistemi sayesinde de giriş çıkışlar kontrol altında tutulmaktadır.

Yurtta diğer kyk yurtlarında da olduğu gibi sabah ve akşam olmak üzere iki öğün yemek çıkmaktadır. Bu yemek servisleri için öğrencilere belirli beslenme ödeneği yapılmaktadır. Nevşehir Avanos KYK Yurdu içinde aynı şekilde sabah kahvaltısı için 4,5 TL, akşam yemeği için ise 9,5 TL öğrencilere günlük beslenme yardımı yapılmaktadır. Belirtilen bu miktarların 2019-2020 yılı için geçerli olduğunu ve değişiklik yapılabileceğini unutmayın.

Avanos KYK Öğrenci Yurdu Yurt Ücretleri ve Güvence Bedeli

Her kyk yurdunun ücreti aynı olmamakla birlikte yurt fiyatları yeni eğitim döneminde değişiklik gösterebilmektedir.

KYK fiyatları, 2019-2020 yılı için aylık yurt ücretleri 230-340 TL; güvence bedelleri ise 273-465 TL olarak ilan edilmiştir. 2019-2020 yılı için Nevşehir Avanos KYK Öğrenci Yurdu barınma ücreti ve güvence bedeli de yukarıda belirtilen fiyatlar arasında gerçekleşmiştir.

Eğer yalnızca kyk yurdu araştırması yapmıyor ve özel yurtların fiyatlarını da merak ediyorsanız web sitemizden Nevşehir öğrenci yurtları seçeneğinden özel yurtlara göz atabilir, yurtlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Avanos KYK Öğrenci Yurdu Yurt Adresi ve İletişim Bilgisi

Nevşehir Avanos ilçe sınırları içerisinde bulunan Avanos KYK Öğrenci Yurdu, konumu ve fakültelere olan yakınlığı ile avantajlı bir yurttur.

Nevşehir Avanos KYK Öğrenci Yurdu iletişim ve adres bilgilerine kolayca yanda yer alan iletişim alanından ulaşabilir, tek tıkla yol tarifi alabilir; anında telefonla ara butonu ile de iletişim numarasından yurtla iletişime geçebilirsin. Bunun haricinde aşağıda da yurdun adres ve iletişim bilgileri de yazılı olarak verilmiştir.

Nevşehir Avanos KYK Öğrenci Yurdu adres ve iletişim bilgisi:

  • A Blok (Müdürlük): Bahçelievler Mah. Mithat Dülge Cad. No:47 Avanos/Nevşehir
  • B Blok: Kapadokya Cad. Cumhuriyet Mah. No:23 Avanos/Nevşehir
  • 0(384) 511 2392
  • 0(384) 511 2393
  • 0(384) 511 2762
  • 0(384) 511 2763

Yurt Özellikleri

İnternet (Sınırlı)
7/24 Sıcak Su
Güvenlik Hizmeti
Ortak Alan Temizliği (Günlük)
Asansör
Bahçe
Çamaşır Odası
Dinlenme Odası
TV Odası
Etüt Odası
Hobi Odası
Kaloriferli Isıtma
Kantin
Revir
Su Deposu
Ütü Odası
Yangın Merdiveni
Yangın Alarm Sistemi
Gaz Alarm Sistemi
Duman Detektörü
Yemekhane
Kahvaltı
Akşam Yemeği
Oturma Salonu
Kameralı Güvenlik Hizmeti
Teknik Hizmet
Açık Otopark
Valiz Odası
Jeneratör
Parmak İzli Giriş Çıkış
Masa Tenisi
Basket Sahası
Futbol Sahası
Voleybol Sahası
Lobi Alanı
Isı Yalıtımı
Ses Yalıtımı
Engelli Dostu Yurt
Mescit
Kütüphane
Eğitici Kurslar
Veli Bilgilendirme Hizmeti

Oda Özellikleri

Balkon
Kitaplık
Komodin
Isı Yalıtımı
Çöp Kovası
Ses Yalıtımı
Bazalı Yatak
Mini Buzdolabı
Çalışma Masası
Ortopedik Yatak
Çalışma Sandalyesi
Elbise Dolabı (Tek Kapaklı)
Oda Temizliği (Haftalık)

Benzer Yurtlar

Yorum Bırakın

YURTLARIN FİYATINI ÖĞREN