4 Kişilik Odalar
2 Adet Öğün

Nevşehir Hacıbektaş ilçesinde yer alan Nevşehir Hünkar KYK Yurdu modern yurt odaları ve avantajlı yurt fiyatları ile her yıl yüzlerce öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. 456 kişilik yurt kapasitesine sahip olan yurt konumu ile de üniversitelere yakın bir noktada bulunmaktadır.

Yurt konumundan dolayı Nevşehir Hacı Bektaşi Veli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ve Nevşehir Hacı Bektaşi Veli MYO öğrencilerine uygun olan bir kyk yurdudur.

Hünkar KYK Yurdu Oda Çeşitleri ve Yurt İmkanları

Yeni nesil yurtlardan birisi olan Hünkar KYK Öğrenci Yurdu, oda çeşitleri ve yurt imkanları ile kalitesini göstermektedir. Genelde 4 kişilik oda çeşidinin yer aldığı yurtta, her odada banyo, wc ve mini buzdolabı bulunmaktadır. Her öğrenciye özel olarak odalarda komodin, bazalı yatak, kilitli tek kapaklı giysi dolabı, çalışma masası ve sandalyesi vardır.

Ortak alanların ve odaların temizlikleri düzenli olarak personeller tarafından yapılmaktadır. Ayrıca görevli güvenlik personeller sayesinde de giriş ve çıkışlar kontrol altında tutulur. Güvenlik kameraları ve parmak izli sistem sayesinde de güvenlik üst düzeye çıkarılmıştır.

Yurtta her kyk yurdunda var olduğu üzere iki öğün yemek servisi yapılmaktadır. Bu öğünler için devlet tarafından öğrencilere beslenme yardımı yapılmaktadır. Nevşehir Hünkar KYK Yurdu için de geçerli olarak sabah kahvaltısı için 4,5 TL; akşam yemeği için ise 9,5 TL günlük beslenme yardımı yapılmaktadır. Belirtilen fiyatlar 2019-2020 yılı için geçerli olmakla birlikte her yıl değişiklik gösterebilir.

Hünkar KYK Yurdu Yurt Ücretleri ve Güvence Bedeli

2019-2020 yılı için kyk yurt ücretleri aylık yurt ücreti olarak 230-340 TL; güvence bedeli olarak ise 273-465 TL seviyelerinde gerçekleşmiştir. Geçtiğimiz yıl için Nevşehir Hünkar KYK Yurdu yurt ücreti ve güvence bedeli ise belirtilen fiyatlar arasında olmuştur.

Belirtilen fiyatların yeni eğitim döneminde değişebileceğini unutmayınız. Bununla birlikte özel yurt araştırması da yapmak isterseniz web sitemizden Nevşehir yurtları arasından özel yurtlara da göz atabilir, yurtlar hakkında fikir edinebilirsin.

Hünkar KYK Yurdu Yurt Adresi ve İletişim Bilgisi

Hacıbektaş ilçe sınırları içerisinde yer alan Hünkar KYK Yurdu için yol tarifi almanız çok kolay. Hemen sağ yanda yer alan iletişim alanından tek tıkla yol tarifi alabilir; anında telefonla ara butonu ile de iletişim numarasından yurtla iletişime geçebilirsin. Ayrıca aşağıdaki bölümden de Nevşehir Hünkar KYK Yurdu iletişim ve adres bilgilerine ulaşabilirsin.

Nevşehir Hünkar KYK Yurdu adres ve iletişim bilgisi:

  • Adres: Zir Mah. Prof. Dr. Rıza Ayhan Cad. No.21 Hacıbektaş/NEVŞEHİR
  • Telefon: 0(384) 441 35 58

Yurt Özellikleri

İnternet (Sınırlı)
7/24 Sıcak Su
Güvenlik Hizmeti
Ortak Alan Temizliği (Günlük)
Asansör
Bahçe
Çamaşır Odası
Çizim Odası
Dinlenme Odası
TV Odası
Etüt Odası
Hobi Odası
Kaloriferli Isıtma
Kantin
Revir
Su Deposu
Ütü Odası
Yangın Merdiveni
Yangın Alarm Sistemi
Gaz Alarm Sistemi
Duman Detektörü
Yemekhane
Kahvaltı
Akşam Yemeği
Oturma Salonu
Kameralı Güvenlik Hizmeti
Teknik Hizmet
Açık Otopark
Valiz Odası
Jeneratör
Parmak İzli Giriş Çıkış
Masa Tenisi
Lobi Alanı
Isı Yalıtımı
Ses Yalıtımı
Engelli Dostu Yurt
Mescit
Kütüphane
Eğitici Kurslar
Veli Bilgilendirme Hizmeti

Oda Özellikleri

Banyo
Kitaplık
Tuvalet
Komodin
Isı Yalıtımı
Çöp Kovası
Ses Yalıtımı
Bazalı Yatak
Engelli Dostu
Mini Buzdolabı
Çalışma Masası
Ortopedik Yatak
Çalışma Sandalyesi
Elbise Dolabı (Tek Kapaklı)
Oda Temizliği (Haftalık)

Benzer Yurtlar

Yorum Bırakın

YURTLARIN FİYATINI ÖĞREN