KYK Yurdu

Google Street View Sokak Görünümü

1-2-3-4 Kişilik Odalar
2 Adet Öğün

Nevşehir Merkez’de kampüs karşısında yer alan Nevşehir KYK Öğrenci Yurdu, 1642 kişilik kapasitesi ile öğrencilere modern yurt binasında hizmet vermektedir. Konumu ve ayrıcalıklı yurt imkanları ile ön plana çıkmakta olan yurt her yıl binlerce öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

Konumu ile Nevşehir Hacı Bektaşi Veli Üniversitesi öğrencilerine uygun olup, bu üniversitenin öğrencilerine hizmet vermektedir.

Nevşehir KYK Öğrenci Yurdu Oda Çeşitleri ve Yurt İmkanları

Yurt binası toplamda 20.000 m2 kapalı alana sahip iki blok olarak hizmet vermektedir. Yurt odaları oturma odalı olmakla birlikte apart dizaynı olarak düşünülebilir. Oda çeşitleri olarak yurtta 1 kişilik, 2 kişilik, 4 kişilik ve 2 kişilik dubleks daireler bulunmaktadır. Her daire içerisinde televizyon, oturma alanı, mini buzdolabı, balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır. 4 kişilik dairelerde yataklar ranza; diğer oda çeşitlerinde baza tipi yatak bulunur.

Yurt içerisinde yemekhane, kuaför, kantin, hobi alanları, oturma alanları ve mescid gibi birçok alan da bulunmaktadır. Konfor ve güvenliğin ön planda tutulduğu yurtta, belirli periyotlar ile ortak alanların, odaların temizliği yapılmaktadır. Güvenlik personelleri ile de aktif olarak giriş çıkışlar kontrol edilmekte ve parmak izli giriş çıkış ile de öğrenciler kayıt altına alınmaktadır. Belirlenen saatler dışında giriş ve çıkışlar yasak olup, yurt dışından yabancı misafir asla yurt içine alınmamaktadır. Öğrencilerin gelişimlerine yönelik de yurt bünyesinde ücretsiz seminerler ve kurslar öğrencilere verilmektedir.

Yurtta sabah ve akşam olarak iki öğün yemek çıkmaktadır. Tercihe göre ücretli olarak da kantinden yararlanılabilir. Her kyk yurdunda olduğu gibi Nevşehir KYK Öğrenci Yurdu içinde geçerli olarak sabah kahvaltısı için 4,5 TL, akşam yemeği için ise 9,5 TL günlük beslenme yardımı yapılmaktadır. Bu miktarlar yeni eğitim yıllarında değişiklik gösterebilmektedir. Belirtilen fiyatlar 2019-2020 yılı için geçerli olan fiyatlardır.

KYK Yurt Ücretleri ve Güvence Bedeli

KYK yurt ücretleri yeni eğitim yıllarında farklılıklar gösterebilir. Genel fiyatlar 2019-2020 yılı için aylık yurt ücretleri 230-340 TL; güvence bedeli ise 273-465 TL’dir. Nevşehir KYK Yurdu barınma ücreti 310 TL; güvence bedeli ise belirtilen fiyatlar arasında gerçekleşmiştir.

Ayrıca ekstra bilgi olarak Türkiye geneli kyk yurtları hakkında resmi bilgi için kyk genel müdürlüğü web sitesinden yurt müdürlükleri bölümünü inceleyebilirsiniz. Ayrıca web sitemizden de Nevşehir yurtları arasından özel yurtlara da göz atabilirsiniz.

Nevşehir KYK Öğrenci Yurdu Yurt Adresi ve İletişim Bilgisi

Nevşehir KYK Öğrenci Yurdu adres ve iletişim bilgisi:

  • Adres: Avanos Yolu Üzeri Karayazi Mevkii Üniversite Kampüs Karşısı Merkez/Nevşehir
  • 0(384) 213 29 85
  • 0(384) 215 27 32
  • 0(384) 215 27 46
  • 0(384) 215 27 48

Yurt Özellikleri

İnternet (Sınırlı)
7/24 Sıcak Su
Güvenlik Hizmeti
Ortak Alan Temizliği (Günlük)
Asansör
Bahçe
Çamaşır Odası
Çizim Odası
Dinlenme Odası
TV Odası
Etüt Odası
Hobi Odası
Kaloriferli Isıtma
Kantin
Revir
Su Deposu
Ütü Odası
Yangın Merdiveni
Yangın Alarm Sistemi
Gaz Alarm Sistemi
Duman Detektörü
Yemekhane
Kahvaltı
Akşam Yemeği
Oturma Salonu
Kameralı Güvenlik Hizmeti
Teknik Hizmet
Açık Otopark
Valiz Odası
Jeneratör
Parmak İzli Giriş Çıkış
Masa Tenisi
Lobi Alanı
Isı Yalıtımı
Ses Yalıtımı
Engelli Dostu Yurt
Mescit
Kütüphane
Eğitici Kurslar
Veli Bilgilendirme Hizmeti

Oda Özellikleri

Banyo
Balkon
Kitaplık
Tuvalet
Komodin
Isı Yalıtımı
Çöp Kovası
Ses Yalıtımı
Bazalı Yatak
Ranzalı Yatak
Engelli Dostu
Mini Buzdolabı
Çalışma Masası
Ortopedik Yatak
Çalışma Sandalyesi
Elbise Dolabı (Tek Kapaklı)
Oda Temizliği (Haftalık)

Benzer Yurtlar

Yorum Bırakın

YURTLARIN FİYATINI ÖĞREN