Google Street View Sokak Görünümü

2-3-4 Kişilik Odalar
2 Adet Öğün

Nevşehir Ürgüp’te yer almakta olan Nevşehir Ürgüp KYK Öğrenci Yurdu, toplamda 671 kişilik yurt kapasitesi ile öğrencilerine barınma hizmeti sunmaktadır. İki arklı adreslerde yer alan blokları ile Ürgüp KYK Öğrenci Yurdu hem kız öğrencilerine hem de erkek öğrencilerine barınma hizmeti sağlamaktadır. Yazımızda Ürgüp KYK Öğrenci Yurdu’nun adres ve iletişim bilgileri yer almakta olup sağ taraftan iletişim kısmından da kısa yoldan adres tarifi ile yurda kolaylıkla ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Nevşehir Ürgüp KYK Öğrenci Yurdu, Nevşehir Üniversitesi Sebahat Ve Erol Toksöz Meslek Yüksekokulu ve Kapadokya Meslek Yüksekokulu öğrencilerine konumu ile uygundur.

Ürgüp KYK Öğrenci Yurdu Oda Çeşitleri ve Yurt İmkanları

2, 3 ve 4 kişilik geniş odalarında banyo, wc, balkon ve televizyon bulunmaktadır. Ayrıca yurt içerisinde öğrencilerin konforunu artırmak adına büyük yemekhane, asansörler, jeneratör ve güneş panelleri gibi ekipmanlar da yer almaktadır. Konforu ve güvenilir olması ile öğrencilerin tercih ettiği yurtta, parmak izi ile giriş sistemi ile öğrenciler harici kişilerin yurt içerisine girmesi engellenmiştir. Sabah ve akşam giriş çıkış saatleri dışında dışarı ve içeri girişler yasaktır. Görevli güvenlik ekipler sayesinde de bu yönde denetleme sağlanmaktadır.

Haftanın her günü ortak alanların ve odaların düzenli temizliği personel tarafından yapılmakta olup hijyen standartları kyk yurtlarında yüksek tutulmaktadır. Ayrıca öğrenciler için ücretsiz olarak gelişimlerine destek amaçlı kurslarda yurt içerisinde belirli günlerde düzenlenmektedir.

Nevşehir Ürgüp KYK Öğrenci Yurdu, ayrı konumlarda hem erkek hem de kız öğrencilere hizmet vermektedir. Sabah ve akşam yemeği olarak iki öğün yemek servisi yapılan yurtta, tercihe göre ücretli olarak da faydalanabileceğiniz kantin de bulunmaktadır. Her kyk yurdunda olduğu gibi Ürgüp yurdu içinde geçerli olarak beslenme yardımı sabah kahvaltısı için 4,5 TL, akşam yemeği için ise 9,5 TL günlük beslenme yardımı yapılmaktadır. Belirlenen bu miktarların yeni eğitim döneminde ve ayrıca KKTC kyk yurtları için değişebileceğini unutmayın. Belirtilen miktarlar 2019 yılı için geçerlidir.

Ürgüp KYK Öğrenci Yurdu Yurt Ücretleri ve Güvence Bedeli

Konforlu ve güvenilir yurtlar olan kyk yurtları için barınma ücretleri her yıl değişebilmektedir. 2019 yılı için aylık yurt ücretleri 230-340 TL; güvence bedeli ise 273-465 TL’dir. Nevşehir Ürgüp KYK Öğrenci Yurdu barınma ücreti ve güvence bedeli de belirtilen fiyatlar arasındadır.

Türkiye geneli kyk yurtları hakkında resmi bilgi için kyk genel müdürlüğü web sitesinden yurt müdürlükleri bölümünü inceleyebilirsiniz. Ayrıca web sitemizden de Nevşehir yurtları arasından sana uygun olan yurdu araştırabilirsin.

Ürgüp KYK Öğrenci Yurdu Yurt Adresi ve İletişim Bilgisi

Nevşehir Ürgüp KYK Öğrenci Yurdu adres ve iletişim bilgisi:

  • B Kız Bloğu (Müdürlük) : Esbelli Mah., Dolay 1 Sk., No:1 Ürgüp/Nevşehir
  • A Erkek Bloğu: Kavaklıönü Mah, Yunus Emre Caddesi No:49, 50400 Ürgüp/Nevşehir
  • 0(384) 341 2043
  • 0(384) 341 2048
  • 0(384) 341 2049

Yurt Özellikleri

İnternet (Sınırlı)
7/24 Sıcak Su
Güvenlik Hizmeti
Ortak Alan Temizliği (Günlük)
Asansör
Bahçe
Çamaşır Odası
Çizim Odası
Dinlenme Odası
TV Odası
Etüt Odası
Hobi Odası
Kaloriferli Isıtma
Kantin
Revir
Su Deposu
Ütü Odası
Yangın Merdiveni
Yangın Alarm Sistemi
Gaz Alarm Sistemi
Duman Detektörü
Yemekhane
Kahvaltı
Akşam Yemeği
Oturma Salonu
Kameralı Güvenlik Hizmeti
Teknik Hizmet
Açık Otopark
Valiz Odası
Jeneratör
Parmak İzli Giriş Çıkış
Masa Tenisi
Lobi Alanı
Isı Yalıtımı
Ses Yalıtımı
Mescit
Kütüphane
Eğitici Kurslar
Veli Bilgilendirme Hizmeti

Oda Özellikleri

Banyo
Balkon
Kitaplık
Tuvalet
Komodin
Isı Yalıtımı
Çöp Kovası
Ses Yalıtımı
Bazalı Yatak
Mini Buzdolabı
Çalışma Masası
Ortopedik Yatak
Çalışma Sandalyesi
Elbise Dolabı (Tek Kapaklı)
Oda Temizliği (Haftalık)

Benzer Yurtlar

Yorum Bırakın

YURTLARIN FİYATINI ÖĞREN