2-3-4 Kişilik Odalar
2 Adet Öğün

Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde yer alan Nevşehir Gülşehir KYK Öğrenci Yurdu, merkezi konumu ve fakülteye olan uzaklığı ile öğrencilerin tercih ettikleri kyk yurtlarından birisidir. Düzenli yurt ortamı ve güvenilir bir yurt olması ile de her yıl yüzlerce öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

Bulunduğu konum itibari ile yurt Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi – Gülşehir MYO öğrencilerinin barınmasına uygundur.

Gülşehir KYK Öğrenci Yurdu Oda Çeşitleri ve Yurt İmkanları

Yurtta oda çeşitleri olarak 2, 3 ve 4 kişilik geniş oda tipleri bulunmaktadır. Her odada banyo, wc ve mini buzdolabı bulunmaktadır. Ayrıca bazalı yatak sistemi olan odalarda her öğrenciye özel tek kapaklı kilitli giysi dolabı, çalışma masası, sandalyesi ve komodin bulunur.

Ortak alanların öğrencilerin ihtiyaçlarına göre düzenlendiği yurtta yemekhane, kantin, etüt salonları, mescit, ortak lavabolar, hobi alanları ve oturma alanları gibi birçok alan bulunur. Odaların ve ortak alanların temizliği yurt personeli tarafından düzenli olarak yapılmakta olup, genel olarak hijyene ve güvenliğe önem verilir. Parmak izli giriş çıkış sistemi ve güvenlik kameraları sayesinde de giriş çıkışlar kayıt altına alınmaktadır.

Yurda belirlenen saatlerin dışında giriş ve çıkışlar yasak olup aksi durumların tekrarlanması durumunda öğrenci hakkında aileye bilgi verilir. Ayrıca yurt içerisine yabancı kişilerin girmesi de yasaktır.

Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği olarak yurtta günde iki öğün yemek çıkmaktadır. Her kyk yurdunda standart bir düzen olan bu yemek servisleri için öğrencilere belirli beslenme yardımı yapılmaktadır. Nevşehir Gülşehir KYK Öğrenci Yurdu öğrencilerine de sabah kahvaltısı için 4,5 TL, akşam yemeği için ise 9,5 TL günlük beslenme yardımı yapılmaktadır. Bu miktarlar yeni eğitim yıllarında değişiklik gösterebilmektedir. Belirtilen fiyatlar 2019-2020 yılı için geçerli olan fiyatlardır.

Gülşehir KYK Öğrenci Yurdu Yurt Ücretleri ve Güvence Bedeli

En merak edilen konulardan birisi de kyk yurt ücretleridir. Her yıl değişiklik olabilen kyk yurt fiyatları 2019-2020 yılı için aylık yurt ücreti 230-340 TL; güvence bedeli ise 273-465 TL olarak ilan edilmiştir. 2019-2020 yılı için Nevşehir Gülşehir KYK Öğrenci Yurdu barınma ücreti ve güvence bedeli ise belirtilen fiyatlar arasında gerçekleşmiştir.

KYK yurtları dışında özel yurt araştırması da yapabilir ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Web sitemizden Nevşehir yurtları arasından araştırmana başlayabilirsin.

Gülşehir KYK Öğrenci Yurdu Yurt Adresi ve İletişim Bilgisi

Gülşehir sınırları içerisinde yer alan kyk yurdu toplu taşıma araçlarına ve fakültelere yakın bir konumda bulunur.

Nevşehir Gülşehir KYK Öğrenci Yurdu iletişim ve adres bilgileri için kısa yol olarak yanda yer alan iletişim alanından tek tıkla yurda yol tarifi alabilir; anında telefonla ara butonu ile de iletişim numarasından yurtla iletişime geçebilirsin. Aşağıdaki alandan da Gülşehir KYK Öğrenci Yurdu adres ve iletişim bilgilerini görebilirsiniz.

Nevşehir Gülşehir KYK Öğrenci Yurdu adres ve iletişim bilgisi:

  • Adres: Karavezir Mahallesi, Mehmet Galip Uysal Caddesi, No:29 Gülşehir, Nevşehir
  • Telefon: 4440472

Yurt Özellikleri

İnternet (Sınırlı)
7/24 Sıcak Su
Güvenlik Hizmeti
Ortak Alan Temizliği (Günlük)
Asansör
Bahçe
Çamaşır Odası
Dinlenme Odası
TV Odası
Etüt Odası
Hobi Odası
Kaloriferli Isıtma
Kantin
Revir
Su Deposu
Ütü Odası
Yangın Merdiveni
Yangın Alarm Sistemi
Gaz Alarm Sistemi
Duman Detektörü
Yemekhane
Kahvaltı
Akşam Yemeği
Oturma Salonu
Kameralı Güvenlik Hizmeti
Teknik Hizmet
Açık Otopark
Valiz Odası
Jeneratör
Parmak İzli Giriş Çıkış
Masa Tenisi
Lobi Alanı
Isı Yalıtımı
Ses Yalıtımı
Mescit
Kütüphane
Eğitici Kurslar
Veli Bilgilendirme Hizmeti

Oda Özellikleri

Banyo
Balkon
Kitaplık
Tuvalet
Komodin
Isı Yalıtımı
Çöp Kovası
Ses Yalıtımı
Bazalı Yatak
Mini Buzdolabı
Çalışma Masası
Ortopedik Yatak
Çalışma Sandalyesi
Elbise Dolabı (Tek Kapaklı)
Oda Temizliği (Haftalık)

Benzer Yurtlar

Yorum Bırakın

İletişim

user

Yurt Yetkilisi

Yurt Ara

Haritadaki Yeri

YURTLARIN FİYATINI ÖĞREN