Google Street View Sokak Görünümü

4 Kişilik Odalar
2 Adet Öğün

780 kişilik öğrenci kapasitesine sahip olan Nevşehir Fatıma Sultan KYK Yurdu merkezi konumu ve modern yurt binası ile öğrencilere kaliteli bir barınma hizmet sağlamaktadır. Toplamda iki bloktan oluşan yurt binası, Nevşehir Hacı Bektaşi Veli Üniversitesi karşısında yer almakta olup en merkezi ulaşım ağlarından birisinin üzerinde bulunmaktadır.

Yurt konumu ile Nevşehir Hacı Bektaşi Veli Üniversitesi öğrencilerine uygun olan kyk yurtlarından birisidir.

Fatıma Sultan KYK Yurdu Oda Çeşitleri ve Yurt İmkanları

Kalitesi ile örnek kyk yurtlarından olan Fatıma Sultan KYK Yurdu modern dizayn ile düzenlenmiş ferah öğrenci odalarına sahiptir. 4 kişilik odalarda öğrencilerin ihtiyaçları düşünülerek konforları artırılmaya çalışılmıştır. Her oda üç bölümden oluşmakta olup bu bölümler yatakhane, çalışma alanı ve banyo-wc’den oluşmaktadır. Her katta çalışma alanları ve dinlenme alanları da mevcuttur.

Yurtta genel olarak yemekhane, kantin, etüt salonları, hobi alanları, kantin, oturma alanları, çamaşırhane vb. gibi birçok alan bulunmaktadır. Hijyenin ve güvenliğin her kyk yurdunda önemsendiği gibi bu yurtta da ortak alanlar ve odalar düzenli olarak temizlenmekte; güvenlik görevlileri de aktif olarak giriş-çıkış durumlarını kontrol etmektedirler.

Parmak izli sistem ile öğrencilerin yoklaması anlık olarak sisteme kaydedilmektedir. Belirlenen saatler haricinde giriş veya çıkışlara izin verilmemekte olup hatta bu durumların çoğalması durumunda öğrencinin ailesine bilgi verilmektedir. Kameralı güvenlik sistemi ile de donatılan yurtta gün boyunca kayıt alınmaktadır.

Yurtta toplamda iki öğün yemek çıkmaktadır. Her kyk yurdunda olduğu üzere Fatıma Sultan KYK Öğrenci Yurdu için de her öğrenciye sabah kahvaltısı için 4,5 TL, akşam yemeği için ise 9,5 TL günlük beslenme yardımı yapılmaktadır. Bu miktarlar yeni eğitim yıllarında değişiklik gösterebilmektedir. Belirtilen fiyatlar 2019-2020 yılı için geçerli olan fiyatlardır. Ayrıca öğrenciler ihtiyaçlarına veya isteklerine göre gün boyu kantinden ücretli bir şekilde faydalanabilirler.

Fatıma Sultan KYK Yurdu Yurt Ücreti ve Güvence Bedeli

KYK yurt ücretleri her yıl belirlenen kriterler doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Genel olarak fiyatlar 2019-2020 yılı için aylık yurt ücretleri 230-340 TL; güvence bedeli ise 273-465 TL arasında gerçekleşmiştir. Nevşehir Fatıma Sultan KYK Yurdu yurt ücreti ve güvence bedeli de yukarıda bahsedilen fiyatlar arasında gerçekleşmiştir.

KYK yurtları harici yurt arayışında da bulunmak isterseniz web sitemizden Nevşehir yurtları arasından kendinize uygun yurdu bulabilirsiniz.

Fatıma Sultan KYK Yurdu Yurt Adresi ve İletişim Bilgisi

Nevşehir Hacı Bektaşi Veli Üniversitesi karşısında yer alan Nevşehir Fatıma Sultan KYK Yurdu iletişim ve yurt adresi aşağıda belirtilmiş olup sağ yanda bulunan iletişim alanındaki yol tarifi al butonu ile de kolaylıkla yurda ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra telefonla ara butonuna tek tık ile de yurt ile anında iletişime geçebilirsiniz.

Nevşehir Fatıma Sultan KYK Yurdu adres ve iletişim bilgisi:

  • Adres: 2000 Evler Mahallesi, Zübeyde Hanım Caddesi, No:278 Merkez/Nevşehir
  • Telefon: 0(384) 215 23 72

Yurt Özellikleri

İnternet (Sınırlı)
Güvenlik Hizmeti
Asansör
Bahçe
Çamaşır Odası
Dinlenme Odası
TV Odası
Etüt Odası
Hobi Odası
Kaloriferli Isıtma
Kantin
Revir
Su Deposu
Ütü Odası
Yangın Merdiveni
Yangın Alarm Sistemi
Gaz Alarm Sistemi
Duman Detektörü
Yemekhane
Kahvaltı
Akşam Yemeği
Oturma Salonu
Kameralı Güvenlik Hizmeti
Teknik Hizmet
Açık Otopark
Valiz Odası
Jeneratör
Parmak İzli Giriş Çıkış
Masa Tenisi
Lobi Alanı
Isı Yalıtımı
Ses Yalıtımı
Engelli Dostu Yurt
Mescit
Kütüphane
Eğitici Kurslar
Veli Bilgilendirme Hizmeti

Oda Özellikleri

Banyo
Kitaplık
Komodin
Isı Yalıtımı
Çöp Kovası
Ses Yalıtımı
Bazalı Yatak
Engelli Dostu
Mini Buzdolabı
Çalışma Masası
Ortopedik Yatak
Çalışma Sandalyesi
Elbise Dolabı (Tek Kapaklı)
Oda Temizliği (Haftalık)

Benzer Yurtlar

Yorum Bırakın

YURTLARIN FİYATINI ÖĞREN