3-4 Kişilik Odalar
2 Adet Öğün

Nevşehir Hacı Bektaşi Veli Üniversitesi yanı başında yer alan yurt binası ile öğrencilere barınma hizmeti sağlayan Nevşehir Haluk Nur Baki KYK Yurdu Nevşehir’de yer alan bir devlet yurdudur. Güvenilir ve konforlu bir hizmet sağlayan yurt her yıl yüzlerce öğrenciye uygun fiyatlardan barınma imkanı sağlamaktadır.

Bulunduğu konum ile yurt Nevşehir Hacı Bektaşi Veli Üniversitesi öğrencilerin barınmalarına imkan tanımaktadır.

Haluk Nur Baki KYK Yurdu Oda Çeşitleri ve Yurt İmkanları

Yurtta oda çeşitleri olarak 3 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır. Baza sistemi ile donatılan odalar hem ferah hem de modern olarak dizayn edilmiştir. Odalarda banyo ve wc bulunmakta olup, ortak alanlarda da ekstra olarak lavabolar yer almaktadır.

Ortak olarak herkesin kullanımında kantin, yemekhane, çamaşır odası, hobi alanları, oturma alanları ve etüt salonları da bulunur. Yurdun ve odaların temizlikleri düzenli olarak yurt personeli tarafında yapılmakta olup hijyene ekstra önem verilmektedir.

Sabah ve akşam olarak yurtta iki sefer yemek servisi yapılmaktadır. Her kyk yurdunda mevcut olduğu gibi Haluk Nur Baki KYK Öğrenci Yurdu için de sabah kahvaltısı için 4,5 TL; akşam yemeği için ise 9,5 TL günlük öğrencilere beslenme yardımı yapılmaktadır. Bu miktarlar yeni eğitim yıllarında değişiklik gösterebilir. Burada belirtilen fiyatlar 2019-2020 eğitim yılı için geçerli olan fiyatlardır.

Güvenliğin de üst seviyede tutulduğu yurtta parmak izli giriş-çıkış sistemi, kameralı güvenlik ve güvenlik personelleri bulunmaktadır. Belirlenen saatler dışında kyk yurdundan dışarı çıkışlara izin verilmemekte olup asla yabancıların yurda girişine de izin verilmemektedir.

Haluk Nur Baki KYK Yurdu Yurt Ücreti ve Güvence Bedeli

Öğrenciler için yurdun kalitesi ve konforunun yanı sıra kyk yurt fiyatları da önem taşımaktadır. 2019-2020 yılı için kyk aylık yurt ücretleri 230-340 TL; güvence bedeli ise 273-465 TL olarak gerçekleşmiştir. Haluk Nur Baki KYK Öğrenci Yurdu yurt ücreti ve güvence bedelini de belirtilen miktarlar arasında yer aldığını düşünebilirsiniz.

Güvence bedelini de yurttan ayrılırken iade alacağınızı da unutmayın. Ayrıca web sitemiz üzerinden Nevşehir yurtları listesinden yurtlara göz atabilir fiyat araştırması yapabilirsin.

Haluk Nur Baki KYK Yurdu Yurt Adresi ve İletişim Bilgisi

Nevşehir kyk yurtları arasında öğrencilerin tercihlerinden olan Nevşehir Haluk Nur Baki KYK Yurdu iletişim ve adres bilgisi aşağıda belirtilmiştir.

Nevşehir Haluk Nur Baki KYK Yurdu iletişim ve adres bilgisi:

  • Adres: 2000 Evler Mah., 74. Sokak No:3 Merkez/Nevşehir
  • Telefon: 0(384) 215 41 55

Yurt Özellikleri

İnternet (Sınırlı)
7/24 Sıcak Su
Güvenlik Hizmeti
Ortak Alan Temizliği (Günlük)
Asansör
Bahçe
Çamaşır Odası
Çizim Odası
Dinlenme Odası
TV Odası
Etüt Odası
Hobi Odası
Kaloriferli Isıtma
Kantin
Revir
Su Deposu
Ütü Odası
Yangın Merdiveni
Yangın Alarm Sistemi
Gaz Alarm Sistemi
Duman Detektörü
Yemekhane
Kahvaltı
Akşam Yemeği
Oturma Salonu
Kameralı Güvenlik Hizmeti
Teknik Hizmet
Açık Otopark
Valiz Odası
Jeneratör
Parmak İzli Giriş Çıkış
Masa Tenisi
Basket Sahası
Futbol Sahası
Voleybol Sahası
Tenis Kortu
Lobi Alanı
Isı Yalıtımı
Ses Yalıtımı
Engelli Dostu Yurt
Mescit
Kütüphane
Eğitici Kurslar
Veli Bilgilendirme Hizmeti

Oda Özellikleri

Banyo
Kitaplık
Tuvalet
Komodin
Isı Yalıtımı
Çöp Kovası
Ses Yalıtımı
Bazalı Yatak
Engelli Dostu
Mini Buzdolabı
Çalışma Masası
Ortopedik Yatak
Çalışma Sandalyesi
Elbise Dolabı (Tek Kapaklı)
Oda Temizliği (Haftalık)

Benzer Yurtlar

Yorum Bırakın

YURTLARIN FİYATINI ÖĞREN