Google Street View Sokak Görünümü

2-3-4 Kişilik Odalar
2 Adet Öğün

Nevşehir’de, şehrin merkezinde, kaliteli ve konforlu bir yurt ortamına sahip olan Nevşehir Hacı Bektaşı Veli KYK Yurdu her yıl yüzlerce öğrenciye ev sahipliği yapıyor. Modern yurt binası ve günümüz koşullarına uygun yurt odaları ile hizmet veren Hacı Bektaşı Veli KYK Yurdu uygun yurt fiyatları ile dikkat çekiyor.

Yurt konumu ile Nevşehir Hacı Bektaşi Veli Üniversitesi öğrencilerine hitap etmektedir.

Hacı Bektaşı Veli KYK Yurdu Oda Çeşitleri ve Yurt İmkanları

Yurt odaları genel olarak 2, 3 ve 4 kişilik olup, geniş ve ferah olarak dizayn edilmiştir. Ayrıca her odada banyo, wc ve mini buzdolabı bulunmaktadır. Bunların yanı sıra bazalı ortopedik yatak, çalışma masası, sandalyesi, komodin ve tek kapaklı giysi dolabı her öğrenciye özel olarak odalarda yer alır.

Öğrencilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak her katta dinlenme alanları, çalışma salonları ve bazı katlarda ortak lavabolar da bulunur. Her hafta belirli günlerde ortak alanların ve odaların temizliği görevli personeller yardımı ile temizlenmektedir. Yurtta güvenlik ve temizlik standartları yüksek tutulmaktadır. Güvenlik personelleri ile de giriş çıkışlar aktif olarak kontrol altında tutulmaktadır. Parmak izli giriş çıkış sistemi ile de anlık olarak öğrenciler kayıt altına alınmaktadır. Güvenlik kameraları ile de yurdun çevre güvenliği sağlanmaktadır.

Yurtta sabah kahvaltısı ve akşam yemeği olarak günde iki sefer yemek servisi yapılmaktadır. Her kyk yurdunda standart bir düzen olan bu yemek servisleri için öğrencilere belirli beslenme yardımı yapılmaktadır. Hacı Bektaşı Veli KYK Öğrenci Yurdu içinde geçerli olarak sabah kahvaltısı için 4,5 TL, akşam yemeği için ise 9,5 TL günlük beslenme yardımı yapılmaktadır. Bu miktarlar yeni eğitim yıllarında değişiklik gösterebilmektedir. Belirtilen fiyatlar 2019-2020 yılı için geçerli olan fiyatlardır.

Hacı Bektaşı Veli KYK Yurdu Yurt Ücretleri ve Güvence Bedeli

Öğrencilerin en önemli barınma kriterleri arasında tabii ki kyk yurt ücretleri gelmektedir. Her yıl kayıt dönemlerinde ilan edilen kyk yurt ücretleri bir önceki yıla göre değişiklik gösterebilmektedir.

Bu fiyatlar 2019-2020 yılı için aylık yurt ücreti 230-340 TL; güvence bedeli ise 273-465 TL olarak ilan edilmiştir. Geçtiğimiz yıl için Nevşehir Hacı Bektaşı Veli KYK Yurdu barınma ücreti ve güvence bedeli ise belirtilen fiyatlar arasında gerçekleşmiştir.

Yurt araştırması yaparken sadece kyk yurtları hakkında değil özel yurtlar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Web sitemizden Nevşehir yurtları arasından özel yurtlara da göz atabilir, yurtlar hakkında fikir edinebilirsin.

Hacı Bektaşı Veli KYK Yurdu Yurt Adresi ve İletişim Bilgisi

Nevşehir merkezde bulunan yurt hem ulaşım araçlarına hem de sosyal mekanlara yakın bir adrestedir. Nevşehir Hacı Bektaşı Veli KYK Yurdu iletişim ve adres bilgilerine kısa yol olarak yanda yer alan iletişim alanından tek tıkla yol tarifi alabilir; anında telefonla ara butonu ile de iletişim numarasından yurtla iletişime geçebilirsin.

Nevşehir Hacı Bektaşı Veli KYK Yurdu adres ve iletişim bilgisi:

  • Adres: Güzelyurt Mah. Vefa Küçük Cad. No:9 Merkez/Nevşehir
  • Telefon: 0(384) 215 44 09

Yurt Özellikleri

İnternet (Sınırlı)
7/24 Sıcak Su
Güvenlik Hizmeti
Ortak Alan Temizliği (Günlük)
Asansör
Bahçe
Çamaşır Odası
Çizim Odası
Dinlenme Odası
TV Odası
Etüt Odası
Hobi Odası
Kaloriferli Isıtma
Kantin
Revir
Su Deposu
Ütü Odası
Yangın Merdiveni
Yangın Alarm Sistemi
Gaz Alarm Sistemi
Duman Detektörü
Yemekhane
Kahvaltı
Akşam Yemeği
Oturma Salonu
Kameralı Güvenlik Hizmeti
Teknik Hizmet
Açık Otopark
Valiz Odası
Jeneratör
Parmak İzli Giriş Çıkış
Masa Tenisi
Lobi Alanı
Isı Yalıtımı
Ses Yalıtımı
Engelli Dostu Yurt
Mescit
Kütüphane
Eğitici Kurslar
Veli Bilgilendirme Hizmeti

Oda Özellikleri

Banyo
Kitaplık
Tuvalet
Komodin
Isı Yalıtımı
Çöp Kovası
Ses Yalıtımı
Bazalı Yatak
Mini Buzdolabı
Çalışma Masası
Ortopedik Yatak
Çalışma Sandalyesi
Elbise Dolabı (Tek Kapaklı)
Oda Temizliği (Haftalık)

Benzer Yurtlar

Yorum Bırakın

YURTLARIN FİYATINI ÖĞREN